אי.ג'י.אר.אי מממשת 2 מתחמי מגורים בוירג'יניה ב-210 מיליון שקל

מדובר ב-556 דירות. "חלק ממדינות החברה למכור נכסים שמיצו את פוטנציאל ההשבחה שלהם
 | 
מיאמי, ארה"ב, צילום: Getty images Israel
חברת הנדל"ן EGRE ( ספיר קורפ -0.25% ספיר קורפ 635.4 -0.25% ספיר קורפ בסיס:637 פתיחה:637 גבוה:605.2 נמוך:605.2 תמורה:85 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: ),הודיעה היום כי חתמה באמצעות שלה על הסכמים מקדמיים למכירת 2 מתוך 5 מתחמי מגורים במדינת וירג'יניה שבארה"ב, בהם שותפה החברה.

התמורה הכוללת שתתקבל על ידי החברה ושותפיה במתחמים מוערכת בכ-210 מיליון שקל (כ-58.3 מיליון דולר), וחלקה של החברה בתמורה מוערך בכ-53.3 מיליון שקל. החברה מציינת עוד, כי השלמת שתי העיסקאות עשויה להניב לה עודף תזרימי נטו, לאחר פרעון התחייבויות והוצאות אחרות, בסך של כ-24.4 מיליון שקל (כ-6.8 מיליון דולר). השלמת שני ההסכמים כפופה למספר תנאים כפי שסוכמו בין הצדדים.

המתחמים כוללים בסך הכול 556 יחידות דיור. נציין כי בשבוע שעבר אישרה האסיפה הכללית של החברה פה אחד, כולל כלל המחזיקים מקרב הציבור, את מימוש האופציה לקבלת הזכויות לרכישת בית מלון במנהטן תמורת כ-205 מיליון דולר. מדובר בזכויות לרכישה יחד עם המשקיע ג'רארד גז של בית מלון, המכיל כ-260 חדרים, והממוקם ברובע הסוהו של מנהטן. כדי לממן את חלקה בעסקה, ולמימון פעילותה השוטפת, גייסה אי.ג'י.אר.אי בחודש אוגוסט האחרון סכום של כ-70 מיליון שקל, בהנפקת זכויות של מניות, ובהנפקת סדרה של איגרות חוב לציבור המשקיעים בתל-אביב.

אלכס ספיר, יו"ר אי.ג'י.אר.אי: "מכירת מתחמי המגורים בוירג'יניה הינה במסגרת מדיניות החברה לממש חלק מנכסיה, שמיצו את פוטנציאל ההשבחה שלהם, וזאת כדי לנצל הזדמנויות לרכישת נכסים חדשים, בעיקר בשוק בארה"ב. לשם כך, אנו פועלים גם להגדלת נזילותה של החברה, הן באמצעות מימושים מסוג זה, המייצרים לנו עודפי תזרים גבוהים, והן באמצעות גיוסי הון וחוב בשוק ההון, כדוגמת ההנפקות שביצענו בחודש שעבר בתל-אביב".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה