שני דיווחים לגזית גלוב: אקוויטי וואן מנפיקה, סיטיקון רוכשת

חברת האם תזרים הון לחברת הבת במסגרת ההנפקה לציבור, סיטיקון תפתח במיזם משותף מרכז מסחרי בהשקעה של 120 מיליון אירו
 | 
נכס גזית גלוב בבולטימור, צילום: גזית גלוב
חברת הנדל"ן גזית גלוב 0% גזית גלוב 3,000 0% גזית גלוב בסיס:3,000 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיעה היום כי EQY, (אקוויטי וואן) חברת הבת האמריקאית שלה, הודיעה על לציבור של 3,825,000 מניות. EQY תעניק לחתמים לשלושים יום לרכישת עד 573,750 מניות נוספות.

במסגרת ההנפקה, גזית-גלוב תרכוש 675,000 מניות נוספות בהנפקה פרטית וזאת בכפוף להשלמת ההנפקה לציבור. תמורת ההנפקה תשמש את החברה לפיתוח ופיתוח מחדש, מחזור חוב מובטח ולא מובטח ולשימושים כלליים אחרים.

בנוסף, סיטיקון, חברת הבת הפינית של גזית גלוב רכשה מרכז מסחרי בשוודיה בהיקף השקעה כולל הנאמד בכ- 120 מיליון אירו. החברה הודיעה כי התקשרה בהסכם שותפות (Joint Venture) ביחד עם NNC Property Development לפיתוח מחדש של המרכז המסחרי Molndals Galleria בגוטנברג, שוודיה.

הנכס הישן נרכש ומפותח בשיתוף פעולה עם הרשות המקומית בעיר והוא צפוי להיות מפותח מחדש לנכס מודרני בעל שטח להשכרה (GLA) של כ- 25,000 מ"ר.

המרכז המסחרי יעוגן ברשת סופרמרקטים ויכלול כ- 70 חנויות, מסעדות ודיירים נוספים. פיתוח המרכז המסחרי צפוי להתחיל במהלך שנת 2015 ולהסתיים בראשית שנת 2018.

הנכס ממוקם בעיר Molndals הצמודה לעיר גוטנברג אשר הינה העיר הצומחת ביותר בשוודיה, לאחר סטוקהולם, והאוכלוסייה בעיר כולה צפויה לעמוד על כ- 1.2 מיליון תושבים עד שנת 2030.

לאחר השלמת בניית הנכס סיטיקון צפויה לרכוש מ-NNC את חלקה וההשקעה הכוללת של סיטיקון בנכס צפויה לעמוד על כ- 120 מיליון אירו.
סיטיקון ו- NNC מפתחות בנוסף את הרחבת הנכס Iso Omena והן צפויות להשתתף יחד בפיתוח נכס זה.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה