דוחות דרבן: עלייה של 5% במכירות, "מגמה מתמשכת של התחזקות"

למרות העלייה במכירות - דרבן רשמה הפסד של 920 אלף שקל ברבעון שחלף
 | 
אליעזר פישמן, צילום: ישראל הדרי
חברת דרבן, הנמנית על קבוצת כלכלית ירושלים 0% כלכלית ירוש 919 0% כלכלית ירושלים בסיס:919 פתיחה:918.7 גבוה:926.1 נמוך:906.1 תמורה:1,521,332 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: פרסמה היום (ב') את תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של השנה. ברבעון שחלף רשמה החברה עלייה קלה של 5% בהכנסות מהשכרת מבנים ל-56.1 מיליון שקל, אך בשורה התחתונה הציגה החברה הפסד של 920 אלף שקל ברבעון שחלף.

במחצית הראשונה של השנה רשמה החברה רווח של כ-39 מיליון שקל אשר נבע מעלייה בהיקף הנדל"ן להשקעה בהיקף של 47 מיליון שקל. סך ההכנסות במחצית הראשונה של השנה עמדה על 138 מיליון שקל, זאת לעומת 133 מיליון שקל ברבעון המקביל.

חברת דרבן פועלת בתחום הנדל"ן מניב. במקביל, מתמקדת החברה גם בייזום ופיתוח של נדל"ן בישראל ובחו"ל. במחצית הראשונה של השנה רכשה דרבה 50% מהזכויות בנכס בפתח תקווה - נכס אשר צפוי להגדיל את הכנסותיה השנתיות בכ-24 מיליון שקל. בנוסף, ביצעה דרבן מימוש של שני נכסים בגרמניה תמורת 41 מיליון שקל.

דודו זבידה, מנכ"ל קבוצת מבנה אמר היום: "דוחות הרבעון השני לשנת 2014 מעידים על מגמה מתמשכת של התחזקות תוצאותיה התפעוליות של דרבן. בין היתר, נרשמה עלייה ברווח הגולמי, בעיקר בשל גידול בהכנסות החברה משכר דירה בישראל. כמו כן, החוב הפיננסי נטו קטן באופן משמעותי מהתקופה המקבילה אשתקד, וכתוצאה מכך, קטנו גם הוצאות המימון הריאליות של החברה וכן היחס בין החוב הפיננסי נטו ל- Net Cap".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה