רבעון פושר לאלוט: רווח של 1.9 מיליון דולר ב-Q2 - מתחת לצפי

חברת ציוד התקשורת רשמה ברבעון החולף צמיחה של 31% במכירות ל-28.2 מיליון דולר - מעט מתחת לצפי. הנתון המעודד: יחס Book to Bill גבוה מ-1 - רבעון שישי ברציפות
 | 
דוחות, צילום: Getty images Israe
חברת אלוט +2.53% אלוט 2,553 +2.53% אלוט בסיס:2,490 פתיחה:2,520 גבוה:2,576 נמוך:2,514 תמורה:115,704 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: פרסמה היום (ג') את תוצאות כספיות פושרות לרבעון השני של השנה - תוצאות הנמוכות מאשר התחזיות של האנליסטים הסוקרים את החברה הן בשורת ההכנסות והן בשורת הרווח. חברת אלוט עוסקת באספקת פתרונות לספקי תקשורת בפס-רחב.

הכנסותיה של אלוט ברבעון השני צמחו ב-31% לעומת הרבעון המקביל לרמה של 28.2 מיליון דולר. תוצאות אלו נמוכות מעט מתחזיות האנליסטים שציפו למכירות של 28.7 מיליון דולר. באלוט מציינים כי ברבעון השני קיבלו 18 הזמנות גדולות, מתוכן שלושה הינם מלקוחות חדשים. עוד מציינית החברה כי במהלך הרבעון זכתה בחוזה עם לקוח גדול (Tier 1) מתחום הבלים בהיקף של 3 מיליון דולר.

הצמיחה בהכנסות של החברה סייעה לחברה לשפר את השורה התחתונה ולעבור מהפסד לרווח, אך רווח אשר נמוך מהתחזיות. הרווח הנקי המתואם של החברה ברבעון שחלף הסתכם ב-1.9 מיליון דולר שהם 6 סנט למניה. קונצנזוס האנליסטים העריך כי החברה תציג רווח מתואם של 8 סנט למניה.

אחד הנתונים שמספקת אלוט מתייחס להיקף ההזמנות של החברה וליחס בין ההזמנות לבין היקף המכירות בפועל (Book to Bill). באלוט מציינים כי ברבעון השני היחס היה גבוה באחד, אשר הינו נתון חיובי כלפי העתיד. מדובר ברבעון השישי ברציפות שבו מציגה החברה יחס גבוה מאחד. בסוף יוני בקופת המזומנים של אלוט היו 123.6 מיליון דולר וללא חוב, זאת לאחר שבמהלך הרבעון שחלף ייצרה החברה 1.4 מיליון דולר מפעילות שוטפת.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה