אחרי אל על גם קשרי תעופה מזהירה: פגיעה במכירות וברווחיות

הלחימה בדרום ואזהרת המסע לטורקיה שפירסם משרד החוץ ישפיעו לרעה על ההכנסות של חברת התעופה מקבוצת "מועדון 365"
 |  (1)
רמי שביט, צילום: יח"צ
רצף החברות המזהירות מפני נזקי הלחימה בדרום הולך וגובר. אחרי שחברת אל על -0.17% אל על 119.8 -0.17% אל על בסיס:120 פתיחה:120.7 גבוה:121 נמוך:119.6 תמורה:471,633 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: פרסמה אמש אזהרת רווח לרבעון השלישי של השנה הגיע היום תורה של חברת קשרי תעופה +0.66% קשרי תעופה 1,070 +0.66% קשרי תעופה בסיס:1,063 פתיחה:1,063 גבוה:1,077 נמוך:1,077 תמורה:1,077 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: לדווח על השפעת מבצע "צוק איתן" והאירועים בטורקיה.

קשרי תעופה מקבוצת מועדון 365 של רמי שביט, עוסקת בהפעלת טיסות שכר יוצאות ונכנסות, ובשיווק חבילות תיור ושירותי תיירות. בניגוד לאל על שסיפקה הערכה קשרי תעופה אינה יכולה להעריך כיום את היקף הפגיעה הפוטנציאלית.

חברת התיירות מדווחת כי "בעקבות אירועי מבצע 'צוק איתן' והאירועים האחרונים בטורקיה, אשר, להבנת החברה, הובילו את משרד החוץ לחדד את אזהרת המסע לטורקיה, הקיימת מזה זמן רב באתר המטה ללוחמה בטרור ומשרד החוץ, החברה מתמודדת עם ביטולי הזמנות בהיקף מהותי ליעד האמור, אשר להערכת החברה, עלולים לגרום לצמצום מספר הטיסות או מספר המושבים בטיסות ליעד האמור בזמן הקרוב".

קשרי תעופה מציעה אלטרנטיבות נסיעה אחרות ללקוחותיה ופועלת על מנת לייצר את התנאים התפעוליים שיאפשרו לה לקלוט את הכמות הפוטנציאלית של הנוסעים לטורקיה ביעדים אחרים.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  למזמינים נופש/טיול ב"קווי חופשה"
  עופר 22/07/2014 13:57
  הגב לתגובה זו
  0 0
  קווי חופשה-חברה של רמאים! לפני כמה שנים בטיסה לתורכיה נתנו לנו להמתין בנב"ג ביום שישי 20 שעות לטיסה (שיקרו ואמרו שהמטוס מתעקב-בפועל, שוטר שהוזמן "לשמור על הסדר" שמע את השקר ולא יכל להבליג, התערב ואמר שהחברה כלל לא הגישה את הבקשה לאישורי הטיסה והמטוס בכלל לא המריא עדיין מתורכיה , כל זאת שעות ארוכות אחרי השעה היעודה ובניגוד להצהרות נציגי קווי חופשה שהמטוס בדרך, לבסוף איבדנו יום וחצי מהחופשה, חלק בכלל התייאש ונטש את נתב"ג ובכך ויתר על הטיול, מעולם לא הוצע לנוסעים פיצוי, לצערי איסוף כתובות מייל וטלפונים של הנוסעים להתארגנות להגשת תביעה לא העלה דבר, לבסוף, לאחר 20 שעות מורטות עצבים המראנו, מתוכם כ-19 שעות לא ידענו אם הטיסה והחופשה בכלל תתממש! שומר נפשו יתרחק מקווי חופשה, חברה של רמאים! תקישו בגוגל "קווי חופשה" ותגלו כמה תלונות יש לציבור על החברה, לכמה אנשים הם דפקו את הנופש !
  סגור