ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

אחרי אל על גם קשרי תעופה מזהירה: פגיעה במכירות וברווחיות

הלחימה בדרום ואזהרת המסע לטורקיה שפירסם משרד החוץ ישפיעו לרעה על ההכנסות של חברת התעופה מקבוצת "מועדון 365"
רמי שביט, צילום: יח"צ
רצף החברות המזהירות מפני נזקי הלחימה בדרום הולך וגובר. אחרי שחברת אל על -2.64% אל על 158.3 -2.64% אל על בסיס:162.6 פתיחה:162.5 גבוה:165.5 נמוך:156.5 תמורה:7,079,342 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: פרסמה אמש אזהרת רווח לרבעון השלישי של השנה הגיע היום תורה של חברת קשרי תעופה -2.49% קשרי תעופה 1,490 -2.49% קשרי תעופה בסיס:1,528 פתיחה:1,528 גבוה:1,527 נמוך:1,455 תמורה:33,082 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: לדווח על השפעת מבצע "צוק איתן" והאירועים בטורקיה.

קשרי תעופה מקבוצת מועדון 365 של רמי שביט, עוסקת בהפעלת טיסות שכר יוצאות ונכנסות, ובשיווק חבילות תיור ושירותי תיירות. בניגוד לאל על שסיפקה הערכה קשרי תעופה אינה יכולה להעריך כיום את היקף הפגיעה הפוטנציאלית.

חברת התיירות מדווחת כי "בעקבות אירועי מבצע 'צוק איתן' והאירועים האחרונים בטורקיה, אשר, להבנת החברה, הובילו את משרד החוץ לחדד את אזהרת המסע לטורקיה, הקיימת מזה זמן רב באתר המטה ללוחמה בטרור ומשרד החוץ, החברה מתמודדת עם ביטולי הזמנות בהיקף מהותי ליעד האמור, אשר להערכת החברה, עלולים לגרום לצמצום מספר הטיסות או מספר המושבים בטיסות ליעד האמור בזמן הקרוב".

קשרי תעופה מציעה אלטרנטיבות נסיעה אחרות ללקוחותיה ופועלת על מנת לייצר את התנאים התפעוליים שיאפשרו לה לקלוט את הכמות הפוטנציאלית של הנוסעים לטורקיה ביעדים אחרים.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  למזמינים נופש/טיול ב"קווי חופשה"
  עופר 22/07/2014 13:57
  הגב לתגובה זו
  0 0
  קווי חופשה-חברה של רמאים! לפני כמה שנים בטיסה לתורכיה נתנו לנו להמתין בנב"ג ביום שישי 20 שעות לטיסה (שיקרו ואמרו שהמטוס מתעקב-בפועל, שוטר שהוזמן "לשמור על הסדר" שמע את השקר ולא יכל להבליג, התערב ואמר שהחברה כלל לא הגישה את הבקשה לאישורי הטיסה והמטוס בכלל לא המריא עדיין מתורכיה , כל זאת שעות ארוכות אחרי השעה היעודה ובניגוד להצהרות נציגי קווי חופשה שהמטוס בדרך, לבסוף איבדנו יום וחצי מהחופשה, חלק בכלל התייאש ונטש את נתב"ג ובכך ויתר על הטיול, מעולם לא הוצע לנוסעים פיצוי, לצערי איסוף כתובות מייל וטלפונים של הנוסעים להתארגנות להגשת תביעה לא העלה דבר, לבסוף, לאחר 20 שעות מורטות עצבים המראנו, מתוכם כ-19 שעות לא ידענו אם הטיסה והחופשה בכלל תתממש! שומר נפשו יתרחק מקווי חופשה, חברה של רמאים! תקישו בגוגל "קווי חופשה" ותגלו כמה תלונות יש לציבור על החברה, לכמה אנשים הם דפקו את הנופש !
  סגור