מחליף לשמעון גל בישראכרט: דן קולר מונה לתפקיד יו"ר חברת כרטיסי האשראי

דן קולר ימשיך לכהן גם בתפקיד המשנה למנכ"ל, חבר הנהלה והממונה על חטיבת שווקים פיננסיים בבנק הפועלים
 | 
דני קולר, צילום: סיון פרג'
בשבוע שעבר הודיע בנק ה פועלים +0.81% פועלים 2,358 +0.81% פועלים בסיס:2,339 פתיחה:2,347 גבוה:2,379 נמוך:2,335 תמורה:59,057,760 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: על הפסקת כהונתו של שמעון גל, המשנה למנכ"ל והממונה על החטיבה העסקית. מחליפו בתפקיד הוא יעקב אורבך, שקודם מתפקיד מבקר פנימי ראשי. לפני כן כיהן יעקב אורבך בתפקיד מנהל האגף העסקי בבנק.

היום הודיע בנק הפועלים על איוש תפקיד נוסף שאותו מילא שמעון גל - יו"ר החברה הבת, ישראכרט. דן קולר, חבר הנהלת בנק הפועלים והממונה על חטיבת שווקים פיננסיים, ימונה לתפקיד יו"ר חברת כרטיסי האשראי במקום שמעון גל.

דן קולר עובד בבנק הפועלים כ-16 שנים, מתוכן כ-6.5 שנים כחבר הנהלה. בתפקידו הנוכחי כממונה על חטיבת שווקים פיננסיים, אחראי קולר על מערך חדרי העסקאות של הבנק ועל הניהול הפיננסי של הבנק.

קודם לכן, שימש קולר כממונה על החטיבה הבינלאומית. בתקופתו הרחיב הבנק את הפעילות בבנקאות הפרטית והעסקית ברחבי העולם, והרחיב את סל המוצרים ללקוחות ברחבי העולם.

בעבר שימש קולר כממונה על חטיבת ניהול סיכונים והוביל את יישום באזל 2 בבנק הפועלים, כולל פרויקט חישוב ההון לפי הכללים החדשים והטמעת תפיסת ניהול הסיכונים המתקדמת הנגזרת מהנדבך השני של באזל 2, בהתאם להוראות . מהלך כהונתו הורחבה וגובשה תפיסת הבקרה והממשל התאגידי לגבי השלוחות הבינלאומיות של הבנק.

לקולר, בן 43, בעל תואר ראשון ושני בהצטיינות בכלכלה ומינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

דן קולר אמר היום: "אני מודה על האמון שניתן בי. נמשיך להוביל, ביחד עם המנכ"ל דב קוטלר, ההנהלה ועובדי הקבוצה את ענף כרטיסי האשראי בישראל לטובת ציבור הלקוחות ובתי העסק".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה