אלומות-הון ליין מציעה תיקי חיסכון קרנות נאמנות ללקוחות קטנים

 |  (1)
שטרות דולר, צילום: Getty images Israel
חברת "אלומות הון ליין" תציע לראשונה "תיקי חיסכון קרנות" – תיקי חיסכון מנוהלים, שיושקעו בקרנות נאמנות. המוצר החדש מיועד בעיקר לבעלי חסכונות קטנים, עד סכומים של 100 אלף שקלים, המבקשים ליהנות מתיק חיסכון מנוהל ופוטנציאל אטרקטיבי לעומת הריבית המוצעת על הפיקדונות בבנקים.

בני שהינו, מנכ"ל אלומות הון ליין, אמר היום: "תיקי הקרנות הם הפתרון הטוב ביותר עבור משקי בית שמחזיקים במעט הון פנוי ומבקשים להשקיע אותו בחוכמה, מבלי לסכן את הכסף או לשלם עמלות גבוהות על הניהול".

לדבריו, "משקי בית המעוניינים לחסוך את הכסף משתמשים בדרך כלל בכלים הפשוטים ביותר שמציעים להם הבנקים: או , שם הרווח הריאלי על הכסף, אם בכלל, הוא נמוך מאוד. אותם משקי בית לא זוכים בדרך כלל לייעוץ השקעות מעמיק וצמוד דרך הבנק. כשהקמנו את אלומות הון ליין שמנו לנו למטרה להנגיש את שירותי הפרימיום הבנקאיים לכל בית בישראל. תיק הקרנות הוא עוד כלי שאנו מציעים למי שמאס בריביות המעליבות המוצעות היום על הפיקדונות".

מאחורי המוצר החדש עומדת התפיסה כי לבעלי סכומים קטנים בדרך כלל אין אכסניה לניהול צמוד ומותאם אישית של הכסף, מה גם שבסכומים שמתחת ל-100 אלף שקל בדרך כלל קשה לפזר את הסיכון ועלות ניהול התיק הינה גבוהה. בתיקי קרנות נאמנות אין הגבלת מינימום לסכום ההשקעה, ניתן ליצור פיזור גדול של ניירות הערך בתיק, לקבל חשיפה למניות גדולות וענפים אטרקטיביים גם בסכומים קטנים וכן להתאים את אופי התיק למצבו הפיננסי הפרטני של משק הבית.

השירות באלומות-הון ליין ניתן דרך האינטרנט באמצעות מערכת טכנולוגית מתקדמת ובליווי בעלי רישיון בטלפון וכן ועדת השקעות שבועית. תיק החיסכון מתנהל בבנק שבו פועל חשבון הלקוח וניתן לעקב באופן יומיומי אחר התשואות וההתפתחויות בתיק.

כמו כן, לצורך ניהול תיקי הקרנות פיתחה אלומות-הון ליין מערכת דירוג קרנות. המערכת, בשילוב עם החלטות ועדת ההשקעות, בוחרת עבור לקוחות הון ליין את ,מתוך כל הקרנות הקיימות בשוק, את הקרנות האופטימאליות בעבורם, תוך התחשבות גם בדמי ניהול הקרן, מאפייניו הפרטיים של החוסך, הגדרת הסיכון וטווח החיסכון ועוד.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  שלמה מעוז לא מעורב שם? האם זה לא סימן אזהרה?
  צופה 01/06/2014 16:21
  הגב לתגובה זו
  2 0
  ע"ע מיזמים אחרים שמעוז היה מעורב בהם.
  סגור