טענה נגד חברת אדרי-אל: צ'קים של חברת הבת מגדל האופרה חזרו

בעלי דירות בפרויקט היוקרה בת"א מבקשים לפרק את חברת הניהול; תגובת אדרי-אל: "חברת גרוזה קשפיצקי היא האחראית"
 | 
אדם אדרי גבי אדרי, צילום: סיון פרג'
המשבר בחברת אדרי-אל 0% אדרי-אל 82.5 0% אדרי-אל בסיס:82.5 פתיחה:82.5 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מעמיק: הוגשה בקשה לפירוק של בטענה שאינה עומדת בהתחייבויותיה על פי פסק דין. בתביעה שהוגשה בבית המשפט המחוזי בתל אביב מבקשים בעלי דירות במגדל האופרה את פירוקה של חברת הניהול שהיא גם חברה בת של החברה הציבורית אדרי-אל שבבעלותו של גבי אדרי.

בסוף חודש מארס ניתן פסק דין שהדיח את חברת אדריאל מניהול מגדל האופרה בתל אביב וקבע כי על חברת הניהול לשלם סכום של 40 אלף שקלים לתובעים. בקשת הפירוק הוגשה לאחר שהסתבר שחברת הניהול הסתבכה בהליכים משפטיים נוספים וכי צ'קים של החברה חזרו.

לטענת בעלי הדירות, באמצעות בא כוחם עו"ד גדיאל בלושטיין ממשרד עו"ד בלושטיין, בר-קהן, ציגנלאוב, החברה אינה יכולה לפרוע את חובותיה ולכן היא חדלת פירעון.

'דירות מגדל האופרה ניהול' - חברה בת של החברה הציבורית אדרי-אל שבבעלותו של גבי אדרי שרכשה את חברת הניהול בסכום של 3 מיליון שקלים בנובמבר 2011 מחברת אלרוב שבשליטת אלפרד אקירוב. בעסקה רכשה אדרי-אל מחברת אלרוב גם שתי קומות מסחר וחלקים בחניון המסחרי.

הדיירים התרעמו על הפגיעה לכאורה בזכויותיהם בגלל תוכניות של אדרי-אל לביצוע שיפוץ במבנה. באסיפת דיירים שהתקיימה באפריל 2012 הוחלט ברוב של 80% על ביטול הסכם הניהול. על פי הערכות, דמי הניהול השנתיים עומדים על כ- 300 אלף שקל.

בתביעה טען עו"ד גדיאל בלושטיין כי לא יתכן שמצד אחד חברת הניהול אמורה להיות נאמנה של הדיירים ומצד שני אדרי-אל עצמה (אמנם כישות משפטית נפרדת לכאורה) יוזמת פרויקט שלכאורה פוגע בזכויות ובאינטרסים של אותם דיירים.

יש לציין כי במהלך תקופת המשפט התפטרו עוה"ד של אדריאל מייצוגו בתיק וזה האחרון דחה את התיק מספר פעמים עד שלבסוף הגיע מר גבי אדרי לדיון האחרון בלווית היועץ המשפטי של החברה שהצהיר שהוא אינו מייצג בתיק זה.

תגובת חברת אדרי-אל: בעלי 42 דירות לא העבירו דמי ניהול

"חברת גרוזה קשפיצקי היא האחראית לכך שלא הועבר תשלום שכר לעובדים, וזאת, משום שלא העבירה את דמי הניהול מטעמה וסירבה לחתום על שקים של משכורות העובדים. בנוסף, חברת גרוזה חייבת כספים לחברת הניהול של אופרה מגורים ומסרבת לשלם לה והיא גם בעלת שליש מהדירות במגדל הדירות. חברת גרוזה אינה מוכנה לבצע תיאום בעניין המערכות המשותפות, דבר העלול לגרום לנזקים בסופו של דבר".

"חברת אדרי-אל פועלת ביתר שאת בכדי למנוע את הנזקים ומבצעת את התשלומים על חשבונה בלבד. החברה פנתה במכתב אל בעלי הדירות והשוכרים, וציינה כי היא פועלת ועושה כל מאמץ להמשיך ולהעניק שירותי ניהול חרף פעולותיה של חברת גרוזה קשפיצקי".
דף חשבון של חברת ניהול פרויקט מגדל האופרה המצביע על החזרת צ'קים
דף חשבון של חברת ניהול פרויקט מגדל האופרה המצביע על החזרת צ'קים
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה