דוחות מעורבים להוט: ירידה של 4% בהכנסות וזינוק של 153% ברווח

מספר מנויי הטלוויזיה ירד לכ-872 אלף מנויים אולם חל גידול במנויים לשירותי הטריפל של החברה. עלייה נרשמה במספר מנויי הסלולר
 |  (1)
הוט טלווזיה כבלים, צילום: Getty images Israel
חברת התקשורת והמדיה, הוט, פרסמה היום (ו') את דוחותיה הכספיים לרבעון הראשון לשנת 2014. בשורה העליונה נרשמה ירידה של 4% ביחס לרבעון המקביל אשתקד והכנסות החברה הסתכמו בכ-1.02 מיליארד שקל. בשורה התחתונה לעומת זאת, נרשם זינוק של 153% והרווח הנקי הסתכם ל-43 מיליון שקל. ברווח התפעולי נרשם גידול של 69% לסך של 142 מיליון שקל.

מספר מנויי הטלוויזיה של החברה ירד בסוף הרבעון לסכום של כ-872 אלף, זאת בהשוואה לכמות של 898 אלף מנויים ברבעון המקביל אשתקד. בגזרת המעבר לטריפל נרשם שיפור של 8% לעומת הרבעון המקביל, כאשר נכון לסוף הרבעון כ-41% מלקוחות החברה מנויים על שירותי הטריפל. מספר מנויי האינטרנט ירד מסכום של 774 אלף מנויים ברבעון המקביל לסכום של כ-739 מנויים. גם מספר מנויי הטלפון ירד מסך של 684 אלף לסכום של 680 אלף מנויים. בתחום הסלולר, HOT Mobile דיווחה על עלייה לכמות של 848,000 לקוחות.

על פי הדוחות, מהירות הגלישה הממוצעת של לקוחות החברה הגיעה ל-39 מגה לשנייה, נכון למועד החתימה על הדו"ח הכספי, ו-44 מגה לשנייה, נכון למועד פרסום הדוחות.

מנכ"ל חברת הוט, אילן צחי: "הרבעון הראשון מהווה אינדיקציה חיובית למומנטום של הקבוצה. HOT ממשיכה לחדש ולהוביל את השוק, השקת ה- HOT FiberBox, כפלטפורמה טכנולוגית חדשנית ומתקדמת, השקת מותג השיחות הבינלאומיות HOT017 השקת מהירות של 200 מגה באינטרנט. מדובר ביריית פתיחה לשירותים מתקדמים נוספים, אשר יושקו במרוצת השנה".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  לקוחות שבויים וניצול עובדים
  HOT 16/05/2014 19:43
  הגב לתגובה זו
  1 0
  הוט חברה דורסנית היא מנצלת את כל כוחה לדרוס עובדים לשקר ולמנוע התארגנות. שוב בימים אלו הוקמה התארגנות בהוט מובייל ולמרות הענות חתימות אדירה מסרבת ההנהלה להכיר בהתארגנות. המנהלים של הוט מובייל הם בובות ללא עמוד שידרה כל היום מדווחים להוט ומקבלים הוראות. פשוט בושה איפה ההפרדה המבנית שהם מחויבים לה לפי הרישיונות שקיבלו. הגיע הזמן שהרגולציה תתחיל לטפל בחברה הזו כמו שצריך. עמליה זרקה סמנכ"לית ניצול ופגיעה במשאבי האנוש היא אחות של כחלון. בזכות ההון שלטון גם הם מצליחים לעשות ככל העולה על רוחם. התרחקו ואל תעשו עסקים עם החברה הנצלנית עד שתשנה את דרכה.
  סגור