מירלנד ממשיכה להתקדם ברוסיה: "אנו לא מרגישים האטה במדינה"

זרוע הנדל"ן של אליעזר פישמן הכפילה את הכנסותיה ברבעון הראשון ל-27.6 מיליון דולר וממשיכה להתקדם בשיווק פרוייקט הדגל
 | 
דגל רוסיה, צילום: Getty images Israel
חברת מירלנד, זרוע הנדל"ן של אליעזר פישמן ממשיך להתקדם בשוק הרוסי. החברה יותר מהכפילה את הכנסותיה ל-27.6 מיליון דולר. גם ה-NOI של החברה רשם שיפור של 29% הסתכם ב-9 מיליון דולר. בחברה מסבירים שהגידול נובע הן מעלייה בדמי השכירות והן בקיטון בהוצאות התפעוליות של החברה.

בשיחה עם Bizportal דיבר מנכ"ל החברה רומן רוזנטל: "אנחנו לא מרגישים כל כך את האטה ברוסיה. מדובר במדינה חזקה עם פוטנציאל גבוה. עם זאת, כאשר אנשים מגיעים לשכור חנויות חדשות או משרדים הם יותר זהירים. בתוצאות הכספיות שלנו אנחנו עוד לא מרגישים את זה".

פרוייקט הדגל של החברה ממשיך להתקדם בהתאם לתוכניות. מדובר בפרוייקט של החברה בסנט פטרסבורג שבו שווקו עד כה כ-1,500 יחידות דיור בהיקף כספי כולל של 189 מיליון דולר. החברה ביצעה מסירה מלאה של הדירות בשלב הראשון. בנוסף, שווקו כ-87% מהדירות בשלב ב' וכ-32% מהדירות בשלב ג'.

בסה"כ מכרה החברה 1,500 מתוך 2,486 יחידות הדיור העומדות למכירה בשלושת השלבים. בסה"כ ובטווח ארוך מתכננת החברה לבנות כ-9,000 יחידות דיור בפרוייקט.

מבחינת שיעורי התפוסה, רוזנטל מסביר כי בחברת מירלנד המתיחות עם אוקראינה לא פגעה. "היו לנו שני מרכזים מסחריים שהיו ב-100% תפוסה ונשארו ב-100 תפוסה. בתחום המשרדימירם היה לנו מרכז שבו שיעור התפוסה היה 96% והוא ירד ל-92%. אני לא יודע אם זה בגלל העימות עם אוקראינה או בגלל התמורות של השוק".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה