דוחות טובים לאדמה: גידול בהכנסות וברווח הגולמי ברבעון הראשון

יו"ר הקבוצה, יאנג שינגצ'יאנג: תנאי מזג האוויר החיוביים, תרמו לגידול ראוי לציון בתוצאות החברה במדינות אירופה וגם באמריקה הלטינית"
 | 
חקלאות, צילום: Getty images Israel
חברת אדמה (לשעבר מכתשים אגן) דיווחה הבוקר (ג') את התוצאות הכספיות לרבעון הראשון של 2014. מכירות החברה הסתכמו בשלושת החודשים הראשונים של השנה ב-909.7 מיליון דולר, עלייה של 2.7% לעומת הרבעון הראשון של 2013. שיעור הרווח הגולמי צמח ל-34.4%.

החברה רשמה בסך 98.7 מיליון דולר, עלייה של 9.4% לעומת הרווח בתקופה המקבילה אשתקד.

בחלוקה גיאוגרפית, מרבית ההכנסות הגיעו ממכירות באירופה, שהסתכמו ב-467.2 מיליון דולר - עלייה של 7.2% לעומת Q1 בשנה שעברה. עלייה של 6.2% נרשמה במכירות באמריקה הלטינית, ואילו בצפון אמריקה ובאסיה נרשמו ירידות של 5.1% ו-3.6% במכירות, בהתאמה.

"התחלנו את השנה באופן חיובי"

יו"ר ADAMA, מר יאנג שינגצ'יאנג, התייחס לתוצאות ואמר, "החברה התחילה את השנה באופן חיובי והיא מציגה שיפור במרבית המדדים הפיננסיים, לרבות שיפור במכירות, ברווח הגולמי וברווח הנקי. תנאי מזג האוויר החיוביים, תרמו לגידול ראוי לציון בתוצאות החברה במדינות אירופה וגם באמריקה הלטינית".

"אנחנו מרוצים מההתקדמות בתהליך האינטגרציה בסין, שם אנו חותרים לייצר תשתית משמעותית של מו"פ, תפעול ומסחר, במטרה לחזק את נוכחותנו באזור אסיה-פסיפיק ואת היכולות שלנו ברמה הגלובלית".

חן ליכטנשטיין, נשיא ומנכ"ל ADAMA, אמר: "תוצאות הרבעון הראשון הן עדות לבסיס המסחרי והתפעולי היציב שלנו. אנו מדווחים על צמיחה במכירות וברווחיות הגולמית למרות תנאי מזג אוויר מאתגרים ושחיקה בשערי החליפין בצפון אמריקה ובחלקים מיבשת אסיה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה