אפריקה נכסים גייסה 200 מיליון שקל; "צעד נוסף בהאצת הפעילות"

אפריקה נכסים תכננה לגייסה 150 מיליון שקל אך לאור הביקושים הגבוהים הגדילה את היקף הגיוס ל-200 מיליון שקל
 | 
אברהם (נובו) נובגרוצקי, צילום: Bizportal
אפריקה נכסים 0% אפריקה נכסים 9,320 0% אפריקה נכסים בסיס:9,320 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: השלימה אתמול גיוס של 200 מיליון שקל באג"ח. סך הביקושים בהנפקה עמד על 450 מיליון שקל, פי 3 מסכום הגיוס המקורי המתוכנן (150 מיליון שקל). לאור הביקושים הגדילה החברה את סך הגיוס בשלב המוסדי מ-120 מיליון שקל ל-160 מיליון שקל ואת סך הגיוס ל-200 מיליון שקל.

ההנפקה הינה של מסדרה ז' הנושאת (ארוך) של 6.7 שנים. פירעון הקרן הראשון צפוי בשנת 2021. הסגירה במכרז נקבעה על 3.7%, זאת לעומת ריבית המקסימום אשר הוצעה למשקיעים שעמדה כל 4.8%. איגרות החוב מדורגות על ידי מידרוג בדרגה A3 עם אופק יציב.

אברהם נובוגרוצקי (נובו), מנכ"ל אפריקה ישראל ואפריקה נכסים: "מהלך הנפקת סדרת אג"ח חדשה ע"י אפריקה נכסים הינו צעד נוסף בהאצת הפעילות העסקית של קבוצת אפריקה ישראל. כל החברות הבנות אשר הציגו לאורך השנה המשך צמיחה בפעילותן ממשיכות להתקדם בייזום ופיתוח פרויקטים נבחרים ברוסיה, מזרח אירופה וישראל, אשר צפויים לתרום בצורה משמעותית לתוצאותיה של אפריקה ישראל עם השלמתם, תוך הגדלת תזרים המזומנים שיעמדו לרשות הקבוצה בשנים הקרובות".

אבי ברזילי, משנה למנכ"ל אפריקה נכסים ומנכ"ל אפי אירופה: "אנו שמחים להשלים בהצלחה גדולה הנפקת סדרת אג"ח חדשה ורואים בהשלמתה אבן דרך חשובה באסטרטגיה העסקית של החברה לפיתוח עסקיה, תוך התמקדות בייזום והקמה של פרויקטים נבחרים על קרקעות שבבעלות החברה והגדלת רכיב הנדל"ן המניב בתיק הנכסים שלנו. אנו מודים לציבור המשקיעים על הבעת האמון ונפעל להמשך ביסוס האיתנות הפיננסית של החברה לצד השבחת הנכסים הקיימים והצפת הערך הרב הטמון בפרויקטים ובקרקעות האיכותיות שבבעלותנו."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה