ישיא קית Bizportal
הניוזלטרים של Bizportal
שלום, אורח התחבר
התיק שלך ריק.
להוספת ניירות לחץ כאן
בוא להיות משקיע מיומן!
קבל שיעור ראשון
בחינם
תודה על פנייתך, נציגינו ייצור איתך קשר בהקדם
לש םירטלזוינה Bizportal
הניוזלטרים של Bizportal
BizTV
BizTV
ןוהה קוש רודמ

מדור שוק ההון

מדור שוק ההון

תויגתב יכה
הכי בתגיות

גב ים מסכמת רבעון: גידול של 5% בהכנסות ל-89 מיליון שקל

החברה רשמה גידול של כ-12% ברווח הנקי אשר הסתכם בכ-38 מיליון שקל. הגידול נובע בעקרו מגידול בשכר הדירה
 | 
תוצאות טובות
Share
{גב ים} מקבוצת {נכסים ובנין} IDB, מסכמת את הרבעון הראשון של 2014 עם הכנסות מהשכרת מבנים בהיקף של כ-89 מיליון שקל, זאת לעומת 85 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד, גידול של כ-5% הנובע בעיקר מאכלוס לראשונה במהלך המחצית השנייה של 2013 של נכס חדש.


ה-NOI הסתכם בכ-86 מיליון שקל, זאת לעומת 82 – הגידול בשיעור של כ-5% נובע בעיקרו מעלייה בדמי השכירות. ה-Same Property NOI הסתכם בכ-84 מיליון שקל, זאת לעומת 82 מיליון שקל אשתקד, גידול של 2.4% הנובע בעיקרו מעלייה בדמי השכירות.

הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות הסתכם ב-38 מיליון שקל, לעומת 34 מיליון שקל אשתקד, גידול של כ-12%. ברבעון הראשון לא הוכרו הכנסות מעליית שווי הוגן של נדל"ן להשקעה, לעומת 17 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. עיקר ההכנסות בסעיף זה ברבעון הראשון של 2013 נבעו משערוך הבניין הראשון בפארק גב ים נגב אשר הושלם באותו המועד.

נכון ליום 31 במארס 2014, לחברה נכסים מניבים בשטח כולל של כ-758 אלף מ"ר, באתרים שונים ברחבי הארץ. לאחר תאריך הדוח הכספי, מסרה החברה שני נכסים שמומשו במהלך הרבעון הראשון של השנה לידי רוכשיהם, ומאידך, השלימה את פרויקט המדע 1 בפארק גב-ים הרצליה צפון. בעקבות שינויים אלו במצבת נכסיה המניבים של החברה, נכון למועד פרסום דוח זה, לחברה נכסים מניבים בשטח כולל של כ-739 אלף מ"ר. ברבעון הראשון של שנת 2014 השקיעה החברה סך של כ-76 מליון ש"ח בפרויקטים שנמצאים בתכנון, רישוי והקמה, וכן בפרויקטים שהקמתם הושלמה אשתקד.

רפי ביסקר, יו"ר
דירקטוריון
דירקטוריון
אדם אשר נבחר על ידי האסיפה הכללית של בעלי
גב-ים, אמר היום: "השלמת הפרויקטים שנמצאים כיום בהקמה בהיקף ההשקעות הכולל העולה על 600 מיליון שקל צפויה להביא בשנים הקרובות לעליה של כ- 25% בשטחי הנדל"ן המניב של החברה לכ- 920 אלף מ"ר."אבי יעקובוביץ, מנכ"ל גב-ים, אמר היום: "גב-ים פועלת כיום להקמת שמונה פרויקטים של נדל"ן מניב, בהיקף של כ-177 אלף מ"ר, בהשקעה כוללת של למעלה מ-600 מליון שקל, הכוללים בין היתר את גב-ים 2O והמדע 1 בהרצליה, מגדלי מתם מערב בפארק מתם בחיפה, הבניין החדש בפארק גב-ים רחובות, הבניין השני בפארק גב-ים נגב והמרכז המסחרי ברמת הנשיא בחיפה. פעילות זו מהווה מנוע צמיחה משמעותי לשנים הבאות".

"במקביל, החברה ממשיכה בהקמה ושיווק של ארבעה מגדלים נוספים בשכונת רמת הנשיא בחיפה, הכוללים כ-290 יח"ד. עד כה נמכרו בפרויקט מגורים זה למעלה מ-470 יח"ד, בשבעת המגדלים הראשונים".
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו ונתקן.
תודה עבור פנייתך, היא תיבדק ותטופל בהקדם שלח
הרשמה לניוזלטרים
הירשם לסיכום היומי של שוק ההון ולמבזקים של ביזפורטל - ניוזלטרים חובה לכל משקיע
הבתכל בגה

הגב לכתבה

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

שלח
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
כללי
מדורים
שווקים
שירותים
טאבו ישיר
תמיד מעודכנים לאתר טוויטר לאתר פייסבוק RSS Mail Red mail
חפש
כל הזכויות שמורות לחברת ביזפורטל בע"מ מקבוצת קו מנחה © |תנאי שימוש | לאתר אקטיבטרייל
לחץ לביטול הצגת המידע המורחב על מדד/נייר בבר המדדים, לחיצה נוספת תשיב את המידע.