הגיעה לנחלה: מחזיקי האג"ח אישרו את מכירת כלל פיננסים לרות שפייזר

אשת העסקים מתכוונת לצקת לתוך השלד הבורסאי את פעילות הנדל"ן הפרטית שלה ברחוב נחלת בנימין בתל-אביב
 | 
רות שפייזר, צילום: אייל מריליוס
מחזיקי האג"ח של חברת כלל פיננסים אישרו ברוב קולות (99.52%) את מכירת החברה לידי חברת Concepteam בבעלותה של רות שפייזר. המוסדיים הגדולים שתמכו במהלך: פסגות, מיטב דש ומור ניהול קרנות. המוסדי היחיד שהתנגד - הראל פיא.

בתוך שנה תפורסם מלאה לרכישת האג"ח מידי המחזיקים במחיר מלא. מחזיקי האג"ח יקבלו בנוסף פיצוי מעבר לשווי הפארי בגובה של 16 מיליון שקל ומי שיעדיף להישאר עם האג"ח הקיימת יקבל פיצוי בריבית וחיזוק בטחונות.

בחודש שעבר הגיעו מחזיקי האג"ח של השלד הבורסאי, השייך לחברת כלל עסקי ביטוח +1.34% כלל עסקי בי 6,070 +1.34% כלל עסקי ביטוח בסיס:5,990 פתיחה:5,990 גבוה:6,104 נמוך:5,990 תמורה:2,828,298 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , להסכמות באשר לתיקונים בשטר הנאמנות של האג"ח - {כלל פיננס אגח א}.

אשת העסקים חתמה בחודש ינואר על עסקה לרכישת השלד הבורסאי במטרה לצקת לתוכו את פעילות הנדל"ן הפרטית שלה. העסקה לא יצאה לפועל עד היום בגלל התנגדות מחזיקי האג"ח, שחששו מיכולת החזר החוב - כרבע מיליארד שקל.

רות שפייזר, רכשה בניינים רחוב נחלת בנימין בתל-אביב, אך התקשתה למצוא מימון לפיתוח הפרויקט. קופת המזומנים של כלל פיננסים, ביחד עם נכסים נזילים נוספים, מסתכמת בנכסים שוטפים בהיקף של 557 מיליון שקל.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה