ברן: הסכם בהיקף של 38 מיליון שקל באסיה - השני בתוך שבועיים

החברה הישראלית תקים מפעל פטרוכימי בתוך כשנתיים. המנכ"ל: "מדובר בהסכמים בהיקף מצטבר של עד 200 מיליון שקל"
 | 
מאיר דור
קבוצת ברן +4.09% ברן 898.4 +4.09% ברן בסיס:863.1 פתיחה:875 גבוה:909.1 נמוך:874.6 תמורה:340,537 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מדווחת על קבלת הסכם מחייב מחברת נפט לאומית של מדינה באסיה להקמת מתקן פטרוכימי בהיקף כולל של כ-38 מיליון שקל. זהו הסכם אסטרטגי שני בתוך שבועיים בו זוכה קבוצת ברן במסגרת הפעילות הבינלאומית של הקבוצה, לאחר זכייתה לאחרונה בפרויקט אסטרטגי להקמת אתרי תקשורת סלולרית בדרום מזרח אסיה בהיקף כולל של עד 48 מיליון דולר במהלך השנתיים הקרובות. לא ידוע מהו שיעור הריווחיות הצפוי משני ההסכמים האחרונים.

הדו"חות האחרונים הצביעו על חולשה ברורה בהיקף הפעילות של ברן כשההכנסה צנחה לסך של 534 מיליון שקל בשנת 2013 לעומת 777 מיליון ב-2012, ירידה משמעותית של 31% בהכנסות. מעבר לכך החברה עברה להפסד שנתי של 65 מיליון שקל ב-2013 לעומת רווח של 17 מיליון שקל שנה קודם לכן.

המתקן הפטרוכימי החדש יוקם באמצעות קונסורציום בו שותפה של קבוצת ברן, המוחזקת בשיעור של 75%, אשר תהיה אחראית על ביצוע עבודות פירוק של מתקן פטרוכימי הנמצא במדינה אירופאית ותכנון והקמתו של המתקן המשופר באסיה. ברן תתבסס על ציוד ואביזרים של המתקן המפורק.

ברן תלווה את הפרויקט משלב התכנון ועד ניהול וביצוע הפרויקט, תוך התאמתו לצרכי אותה מדינה. קבוצת ברן פועלת כיום במעל ל-12 מדינות בעולם בפרויקטים שונים ומחזקת בהתמדה את פעילותה בתחום הפטרוכימי הצומח, והנחשב לאחד מתחומי הליבה בפעילות ברן הקבוצה. קבוצת ברן הינה ספקית בינלאומית של פתרונות הנדסה, תשתיות וטכנולוגיה,

נחמן צבר, מנכ"ל קבוצת ברן: "קבוצת ברן שמחה מאוד על זכייתה בביצוע פרויקט אסטרטגי זה באסיה, וזאת כחלק מקונסורציום בינלאומי. יכולתה של ברן לספק מענה יצירתי ויעיל של פירוק, תכנון והקמה מחדש של מתקן פטרוכימי בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר, אפשר לנו לזכות בפרויקט מורכב ומאתגר זה."

"זכייה זו לצד זכייתנו האחרונה בפרויקט תקשורת באסיה בהיקף מצטבר כולל של שני הפרויקטים שעשוי להגיע עד 200 מיליון שקל מסייעים לקבוצת ברן להאיץ את הפעילות הבינלאומית, תוך כניסה לטריטוריות חדשות ומקסום פוטנציאל הצמיחה במדינות מתפתחות".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה