בנק חדש בישראל - דרייפוס השוויצרי פתח סניף ברחוב רוטשילד בת"א

הבנק נוסד על ידי יצחק דרייפוס ברנהיים בשנת 1813 בבזל; ניר מנדלוביץ' מייצג את הבנק השוויצרי בישראל; פתחו סניף במגדל פסגות
 | 
ניר מנדלוביץ, צילום: יח"צ
בנק דרייפוס (Dreyfus) השוויצרי, הנמצא בבעלות משפחתית בן 200 שנה בבזל, פתח נציגות בתל אביב. מטרת הנציגות היא לספק מידע אודות הבנק בבזל, שם מוחזקים כל החשבונות. משרדי הנציגות ממוקמים במגדל פסגות, בשדרות רוטשילד 3, בתל אביב. ניר מנדלוביץ' מייצג את הבנק בישראל.

המטרה של בנק Dreyfus בצעד זה לשפר את היצע השירות עבור לקוחותיו הקיימים ולספק נקודה ליצירת קשר ראשוני עם לקוחות פוטנציאליים המעוניינים לנהל את נכסיהם על פי הגישה המסורתית של הבנקאות הפרטית השוויצרית. היקף הנכסים המנוהלים - למעלה מ-18 מיליארד פרנק שוויצרי.

הבנק נוסד על ידי יצחק דרייפוס ברנהיים בשנת 1813 בבזל, שוויץ, והוא כיום אחד מן הבנקים השוויצריים הוותיקים שהינם בבעלות משפחתית. בעליו היחידים של הון מניות החברה הינם צאצאי המשפחה המייסדת. הבנק מנוהל כיום על ידי הדור השישי למשפחה המייסדת.

הבנק הוא בנק פרטי קלאסי, המתמקד בניהול נכסיהם הפרטיים של הלקוח ובני משפחתו. פעילות הבנק מכוונת לשמירה על ערכם של הנכסים המופקדים בידיו לטווח הארוך, ולהשגת תשואות אטרקטיביות בסיכון מבוקר. כל שירותי הבנק מותאמים לצרכיו האישיים של כל לקוח ולקוח.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה