שיפור במצב: דרבן עברה לרווח של 49 מיליון שקל ברבעון הרביעי

מנגד, ה-NOI של החברה הסתכם בכ-43 מיליון שקל ברבעון - קיטון של 11% בהשוואה לאשתקד
 | 
דודו זבידה, צילום: יח"צ
חברת {דרבן} מקבוצת פישמן מסכמת את הרבעון הרביעי של 2013 עם הכנסות בהיקף של 65.5 מיליון שקל, זאת לעומת 70.76 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד, קיטון של כ-7%. ה-NOI ברבעון הסתכם בכ-42.5 מיליון שקל, זאת לעומת 47.6 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד, קיטון של 11%
החברה עברה ברבעון הרביעי לרווח נקי המיוחס לבעלי המניות של 49 מיליון שקל, זאת לעומת הפסד של 39.7 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

החברה רשמה גידול בשווי ההוגן של נכסיה להשקעה בהיקף של 33 מיליון שקל, זאת לעומת ירידה של כ-54.4 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

דודו זבידה, מנכ"ל דרבן כלכלית ירושלים ומבני תעשיה אמר היום: "הקבוצה, באמצעות כל אחת מהחברות הכלולות בה, פעלה בשנה האחרונה לחיזוק היציבות הפיננסית ולהפחתת יחס כיסוי החוב, במסגרת זו פעלה דרבן למימוש נכסים שהגדילו את תזרים החברה בהיקף של כ- 129 מיליון שקל."

לדבריו, "הדוחות השנתיים משקפים שיפור משמעותי בפעילות החברה הנובע כתוצאה מהקטנת המינוף. בכוונתו לחזק את פעילות החברה ולפעול ליצירת ערך מוסף לנכסי החברה, זאת לצד הקמת מטה הנהלה משותף שיאגד את דרבן, כלכלית ירושלים ומבני תעשיה. החברות יאוגדו תחת מטריה ניהולית אחת על מנת ליצור סינרגיה משמעותית בניהול החברות תוך צמצום עלויות".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה