עומר קרייזל עוזב את מגדל - מונה לתפקיד מנכ"ל פועלים שוקי הון

דני קולר מונה ליו"ר הדירקטוריון, בנוסף לתפקידו כמשנה למנכ"ל, חבר הנהלה ממונה על החטיבה לשווקים פיננסיים בבנק הפועלים
 | 
עומר קרייזל, צילום: אריאל בלק
מינויים חדשים בפועלים שוקי הון, זרוע הבנקאות להשקעות של בנק פועלים +1.55% פועלים 2,485 +1.55% פועלים בסיס:2,447 פתיחה:2,430 גבוה:2,488 נמוך:2,430 תמורה:98,901,108 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: : דני קולר מונה ליו"ר הדירקטוריון, בנוסף לתפקידו כמשנה למנכ"ל, חבר הנהלה ממונה על החטיבה לשווקים פיננסיים בבנק הפועלים, ועומר קרייזל מונה למנכ"ל החברה. קרייזל מחליף את אמיר אביב, שמונה בסוף 2013 לתפקיד משנה למנכ"ל, חבר הנהלה ממונה על החטיבה הבינלאומית בבנק הפועלים.

קולר מכהן כאמור בתפקיד משנה למנכ"ל, חבר הנהלה ממונה על החטיבה לשווקים פיננסיים בבנק הפועלים. קולר עובד בבנק הפועלים כ-16 שנה, שבהן מילא שורה של תפקידים בכירים, ביניהם ממונה על החטיבה הבינלאומית, ממונה על חטיבת ניהול סיכונים ומנהל אגף ניהול נכסים והתחייבויות. לפני הצטרפותו לבנק, עבד קולר בנציגות הישראלית של בנק ההשקעות CIBC OPPENHEIMER. הוא בעל תואר ראשון ושני בהצטיינות בכלכלה ומינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

בחודש הבא יחגוג קרייזל 45. בשנים האחרונות הוא ניהל את כספי העמיתים במגדל לצידה של לימור דנש שניהלה את הנוסטרו של חברת הביטוח. ב-12 השנים האחרונות כיהן בתפקידי ניהול בכירים בחברת הביטוח מגדל, כולל כאמור ראש חטיבת השקעות עמיתים ונדל"ן, משנה לראש חטיבת השקעות ואשראי, מנהל השקעות תיקי (משתתף) וסמנכ"ל ומנהל השקעות .

קודם לכן כיהן קרייזל כסגן מנהל מחלקת השקעות בחברת אילנות דיסקונט קרנות נאמנות. הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ומינהל עסקים מאוניברסיטת חיפה.

פועלים שוקי הון היא זרוע הבנקאות להשקעות של בנק הפועלים. החברה, שפועלת משנת 1990, עוסקת במגוון פעילויות ושירותים. תחומי הפעילות העיקריים: בנקאות השקעות, השקעות - קרנות Private Equity – כולל קרנות השקעות ישירות בארץ ובעולם בתחומי נדל"ן, תשתיות אנרגיה נקייה ומזנין. השקעות ישירות – ביצוע השקעות במגוון תחומים, ביניהם טכנולוגיה פיננסית ותשתיות IT.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה