ד"ר נדין בודו-טרכטנברג תיכנס לתפקיד המשנה לנגידת בנק ישראל ב-2 למארס

אשתו של פרופ' מנואל טרכטנברג מכהנת כדירקטורית במספר חברות ציבוריות; ילידת קנדה, לשעבר בכירה בבנק הפועלים
 | 
ד"ר נדין בודו - טרכטנברג, צילום: בנק ישראל
ממשלת ישראל אישרה היום בישיבתה השבועית את מינויה של ד"ר נדין בודו טרכטנברג לתפקיד המשנה לנגידת .תיכנס לתפקיד ביום ראשון הבא (2 למארס), לאחר התפטרותה מכל תפקידיה במגזר העסקי. במסגרת תפקידה כמשנה לנגידה היא תשמש גם כחברה בוועדה המוניטרית ובמועצה המנהלית של בנק ישראל.

נגידת בנק ישראל, ד"ר קרנית פלוג: "אני מבקשת להודות לד"ר נדין בודו-טרכטנברג על שהסכימה לקחת על עצמה את תפקיד המשנה לנגידה. בנק ישראל והמשק הישראלי עומדים בפני אתגרים רבים בשנים הקרובות, ואני בטוחה שניסיונה וכישוריה יסייעו לנו להתמודד עם אתגרים אלו. אני מודה לראש הממשלה ולשרים על שקיבלו את המלצתי למנותה".

נדין בודו-טרכטנברג: "אני מודה מקרב לב לנגידת בנק ישראל על כי המליצה לממשלה למנותי לתפקיד המשנה לנגידת בנק ישראל, ולראש הממשלה ולממשלת ישראל על כי נתנו בי את אמונם וקיבלו את המלצת הנגידה. אני שמחה לקבל על עצמי את התפקיד מתוך הכרה בכובד האחריות וגודל המשימה".

נדין בודו-טרכטנברג (58), ילידת מונטריאול שבקנדה, לשעבר כלכלנית בכירה ומנהלת קשרי לקוחות בבנק הפועלים ומנהלת לימודי MBA בשפה האנגלית במרכז הבינתחומי בהרצליה. את בן זוגה פגשה באוניברסיטת הרווארד שבארה"ב.

בעלה, פרופ' מנואל טרכטנברג (64), יליד קורדובה שארגנטינה, הוא כלכלן ישראלי, יושב ראש הוועדה לתכנון ולתקצוב של המועצה להשכלה גבוהה. לשעבר עמד בראש ועדה שנשאה את שמו לטיפול בבעיות שעלו במהלך המחאה החברתית משנת 2011. לבני הזוג שלוש בנות.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה