בעקבות המהלכים האחרונים: מידרוג מעלה את דירוג החוב של דסק"ש

כלכלני מידרוג משדרגים את הדירוג של דסק"ש בעקבות המהלכים האחרונים: מימוש קרדיט סוויס, ההתקדמות במכירת גיוון, הקלת עומס הפירעונות וההתקדמות לקראת השלמת המיזוג בין כור לדסק"ש
 | 
שטרות שקלים, צילום: Getty images Israel
המהלכים האחרונים שביצעה דיסקונט השקעות -7.02% דיסקונט השק 927 -7.02% דיסקונט השקעות בסיס:997 פתיחה:997 גבוה:994.9 נמוך:910 תמורה:5,547,823 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מובילים כעת להעלאת דירוג החוב של החברה. כלכלני מידרוג העלו היום את דירוג החוב של חברת האחזקות בדרגה אחת מ-Baa2 ל-Baa1. אופק הדירוג של החברה נותר חיובי - שמשמעותו שתיתכן העלאת דירוג נוספת.

במידרוג מציינים שהעלאת הדירוג נובעת מהמהלכים שבוצע לשיפור הפרופיל הפיננסי של החברה שכולל מימוש מלא של הפוזיציה בקרדיט סוויס, צמצום עומס הפירעונות באמצעות חליפין בהיקף משמעותי והעסקה למכירת האחזקה בגיוון אימג'ינג וההתקדמות לקראת השלמת המיזוג בין החברה לבין חברת הבת כור.

נכון לחודש יונואר היקף החוף המצרפי של החברה למחזיקי האג"ח מסתכם בכ-4.9 מיליארד ערך נקוב. הסדרה המהותית של החברה הינה מסדרה ו' שהיקפה הכספי מסתכם ב-3.39 מיליארד ערך נקוב. סדרה זו נסחרת היום בתשואה ברוטו לפידיון של 4.7%.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה