חלל על המדף: נבחנות מספר הצעות לרכישת מלוא מניותיה, וגם הנפקה

הדירקטוריון החליט לבחון הנפקה של שתי סדרות אג"ח חדשות. במקביל, דיווחה החברה כי קיבלה מספר הצעות לא מחייבות לרכישת מניותיה
 | 
לווין, צילום: Getty images Israel
חברת חלל תקשורת 0% חלל תקשורת 1,285 0% חלל תקשורת בסיס:1,285 פתיחה:1,285 גבוה:1,311 נמוך:1,284 תמורה:209,481 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: על המדף: החברה שבשליטת שאול אלוביץ שעברה בשנה האחרונה בעיות בתפעול לוויני התקשורת עמוס, פירסמה היום (ב') שתי הודעות מעניינות, לפי האחת החליט החברה לבחון של שתי סדרות חדשות. במקביל, ההודעה השניה של החברה מעדכנת כי קיבלה מספר הצעות אינדיקטיביות, לא מחייבות, לרכישת מלוא מניותיה. נזכיר כי מניות החברה עברו בעדכון המדדים האחרון לרשימת דלי הסחירות.

דירקטוריון החברה החליט לקדם את בחינת ההצעות עליהן דווח לראשונה ב-11 בדצמבר, לרבות כניסה למשא ומתן עם המציעים השונים או חלקם. במידה שיסוכמו תנאי עסקה עם מציע מועדף, החברה תדווח בדבר פרטי ותנאי העסקה שיסוכמו כאמור. החברה שכרה את שירותיו של בנק בינלאומי כדי לייעץ לה בנושא.

החברה מדגישה כי בשלב מקדמי זה מדובר בהצעות אינדיקטיביות בלבד, טרם תחילת ביצוע בדיקות נאותות או קיום משא ומתן כלשהו. לפיכך, אין כל ודאות, כי איזה מההצעות תשתכלל לכדי הצעה קונקרטית אשר תאושר בידי אורגני החברה, ואין כל וודאות בדבר תנאיה הסופיים, אם וככל שתצא אל הפועל.

כמו כן מדגישה החברה בהתייחסות לאפשרות להביצוע הנפקת שתי סדרות האג"ח החדשות כי בשלב זה אין וודאות בדבר קיום ההנפקה או תנאיה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה