הכל נשאר במשפחה: עופר אליהו מונה כמנכ"ל חברת מגדל ביטוח

מינוי הבן למנכ"ל, הוביל לכך ששלמה אליהו חדל לכהן כיו"ר הדירקטוריון, תפקיד אותו תמלא בקרוב ענת לוין, שגם תמונה כמנכ"לית החברה האם
 | 
שלמה אליהו, צילום: יח"צ
שליטתה של משפחת אליהו בקבוצת מגדל מתקדמת היום צעד נוסף, לאחר שדירקטוריון החברה אישר את מינויו של עופר אליהו לתפקיד מנכ"ל מגדל ביטוח 0% מגדל ביטוח 413.6 0% מגדל ביטוח בסיס:413.6 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: במקום יונל כהן שפורש לאחר 5.5 שנים מתפקידיו בקבוצה - מנכ"ל מגדל ומנכ"ל מגדל אחזקות (שמחזיקה ב-100% במגדל ביטוח). עופר אליהו הוא בנו של שלמה אליהו, בעל השליטה בחברת הביטוח הגדולה בישראל (69.2%), שליטה אותה רכש אליהו מקבוצת הביטוח האיטלקית ג'נרלי באוקטובר 2012.

עד כה כיהן עופר אליהו כמשנה למנכ"ל ומנהל חטיבת לקוחות, ערוצי הפצה ושירות של מגדל חברה לביטוח. בעקבות מינוי הבן הודיעה מגדל ביטוח גם על כך ששלמה אליהו יחדל לכהן כיו"ר הדירקטוריון בחברה הבת אולם הוא נשאר יו"ר החברה האם, מגדל אחזקות.

עד שענת לוין, המשנה למנכ"ל וראש חטיבת שווקים פיננסיים בבנק הפועלים, תחזור למגדל כפי שהודיע הקבוצה לפני כחודש, על מנת לאייש את תפקיד מנכ"ל מגדל אחזקות כמו גם את תפקיד יו"ר מגדל ביטוח, החליט מגדל למנות לתפקיד שני ממלאי מקום.

כממלא המקום הזמני של מנכ"ל מגדל אחזקות ימונה ערן צ'רנינסקי, מנהל הכספים בחברה וראש חטיבת פיננסים ואקטואריה במגדל ביטוח. את תפקיד מלאת מקום זמנית כיו"ר מגדל ביטוח תמלא בינתיים הדירקטורית, עו"ד רונית אברמזון.

עוד בן של שלמה אליהו שצפוי לתפוס מקום בכיר בקבוצת מגדל הוא ישראל אליהו, שצפוי להתמנות ליו"ר ועדת ההשקעות של תיק הנוסטרו של מגדל.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה