נאוסיטי ובנק הפועלים מממשים קניון ברומניה ב-390 מיליון שקל

קרן נדל"ן המוחזקת על ידי נאוסיטי, בנק הפועלים ופועלים שוקי הון תרשום מהמכירה עודף תזרימי של כ-125 מיליון שקל
 | 
קניון סיטי פארק, רומניה, צילום: יח"צ
קבוצת {נאוסיטי}, הפועלת באזור מזרח אירופה, מדווחת היום, כי קרן הנדל"ן, המשותפת לחברה, לבנק ה פועלים +0.76% פועלים 2,520 +0.76% פועלים בסיס:2,501 פתיחה:2,515 גבוה:2,525 נמוך:2,511 תמורה:31,586,136 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: ופועלים שוקי הון חתמה עם שותפיה על הסכם למכירת אחזקותיה בקניון City Park שבעיר קונסטנצה שברומניה תמורת כ-390 מיליון שקל (כ-81 מיליון אירו) לחברת NEPI חברת נדל"ן ציבורית מדרום אפריקה, המרכזת את פעילותה ברומניה ובעלת של מעל מיליארד .

קרן הנדל"ן, המוחזקת על ידי נאוסיטי בשיעור של כ-19.2%, תרשום כתוצאה מהעסקה עודף תזרימי בסך של כ-125 מיליון שקל (26 מיליון אירו), לאחר החזר הלוואות והוצאות.

הקניון ממוקם בסמוך לחוף ימה של רומניה. הקניון הושק בשנת 2008, והוא מאוכלס כיום בתפוסה מלאה , ומניב NOI שנתי של למעלה מ-7 מיליון אירו.

קרן הנדל"ן , שהוקמה על ידי נאוסיטי, בנק הפועלים, פועלים שוקי הון ומשקיעים נוספים בשנת 2004, מחזיקה כיום ב-5 פרויקטים יזמיים להקמה במדינות הפעילות שלה, כאשר נאוסיטי מחזיקה במקביל 9 פרויקטים יזמיים נוספים באמצעות חברות בנות המוחזקות על ידה באופן ישיר. נכסי נאוסיטי מוערכים בספריה בכ-568 מיליון שקל והחברה פועלת במדינות פולין, צ'כיה ורומניה.

אהוד בן ש"ך, יו"ר קבוצת נאוסיטי ויו"ר קרן הנדל"ן מסר: " העסקה מהווה מבחינתנו סגירת מעגל לפרויקט, שנולד כתוצאה מרעיון של קרן הנדל"ן ונאוסיטי, הוקם על ידי קרן הנדל"ן, אוכלס על ידה, ועתה נמכר כשהוא מאוכלס במלואו. העסקה עשויה לאפשר החזר של חלק מהשקעתה של נאוסיטי בקרן הנדל"ן המשותפת לחברה, לבנק הפועלים ולפועלים שוקי הון".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה