מוטי בן משה: "אין לי שותפים, אשמח להזים בביהמ"ש את כל השמועות"

ההסבר שלו למה רשומה החברה באיי הבתולה: "אין לי עניין שצרכן גרמני יתחיל לשקול שיקולים לפי זהותו של בעל השליטה, בטח כשמדובר בבעלים יהודי כמוני. זה מיותר"
 |  (2)
מוטי בן משה, צילום: אניה בוכמן
דקות אחדות לפני שמתחיל היום (א') בבית המשפט המחוזי בת"א הדיון המכריע בנוגע לשליטה בקונצרן אידיבי בהיכלו של השופט אורנשטיין, התראיין לגל"צ מוטי בן משה, המצהיר על עצמו כבעל השליטה הבלעדי בחברת אקסטרה הולדינג, שאמר על האפשרות כי יהפוך היום לבעל השליטה בקונצרן הגדול בישראל: "זה צעד מרגש".

כשנשאל על הבעייתיות שהציפו דנקנר ועורכי דינו ביחס לזהותו ומקורותיו הכספיים הוא ענה "אני אשמח לקבל את ההזדמנות שלי בביהמ"ש היום על מנת להזים את כל השמועות. ככל שהשופט יבקש ממני אשמח לפרט בעל פה וגם על ידי מסמכים שעורכי הדין שלי יביאו המעידים על מקורותי הכספיים, יש לי אסמכתאות. כל הזמן התעקשתי שאין לי שותפים וכי מקורות הכספים הם רק מחברה אחת - אקסטרה הולדינג אנרג'י".

"בסה"כ השופט אורנשטיין אמר שלא ענינו על אחת השאלות. אבל זה קצת מוזר כי כל הזמן הבהרתי שאני בעל ההון ובעל הזכויות הבלעדי באקסטרה הולדינג, אותה הקמתי עם שותף מנהל נוסף, אך הוא מעולם לא היה בעל השליטה בה".

כשנשאל מהי הסיבה לרישום החברה באיי הבתולה, ענה בן משה "אני עובד במדינות ארופאיות ובתחום בו אני פועל שם, בתחום שירותי הצריכה, אין לי עניין שצרכן גרמני כשהוא בא לרכוש את השירותים שלנו יתחיל לשקול שיקולים לפי זהותו של בעל השליטה, בטח כשמדובר בבעלים יהודי כמוני. זה מיותר".

"אני יכול להבין את התהיות ביחס לשאלה מיהו מוטי בן משה אבל לא את החששות. אני חושב שכל הספינים מצידו של דנקנר הם ספינים ותו לאו".

"זה אתגר שאני הולך אליו בראש מורם. כל מה שעשיתי עד היום בחיי היה צעד צעד, לאט לאט ובלי חוב. להבדיל מדנקנר שהוא דוגמא מצויינת לכך" (לגדילה בדרך של נטילת חובות).
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  גשש בלש.. חשוד מאוד..
  פיבו 15/12/2013 09:39
  הגב לתגובה זו
  3 1
  הסברים מוזרים . מריח לא טוב. צריך לעורר את כל פעמוני ההזהרה של כל איש עסקים ממוצע.
  סגור
 • לפחות הכסף שלו - לא כמו הגנב דנקנר (ל"ת)
  ככ 15/12/2013 12:38
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור