קמטק טסה 28%: מכחישה השמועות על הצעת הרכש של חברת האם - צפו בגרף

מניות החברה המפתחת שבבים נסקו משעות הבוקר ללא סיבה נראית לעין. הרשות לניירות ערך דרשה מהחברה הבהרות
 | 
סוחרים, צילום: Getty images Israel
חברת קמטק 0% קמטק 2,894 0% קמטק בסיס:2,894 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיעה היום באמצעות חברת האם פריורטק 0% פריורטק 3,432 0% פריורטק בסיס:3,432 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: כי היא מכחישה את השמועות על למניות החברה. ההודעה הגיעה בעקבות בקשת שדרשה לקבל הסבר על הזינוק במניות החברה בכ-45% החל משעות הבוקר במחזור גדול שהגיע כבר לכ- 5.845 מיליון שקל לעומת ממוצע יומי בחצי השנה האחרונה שעומד על 84 אלף שקל ביום.

קמטק הוציאה הודעה באמצעות חברת האם פריורטק המחזיקה ב-56.9% מהון המניות שלה בזו הלשון: "לבקשת הרשות לניירות ערך, מתכבדת החברה להודיע, כי לא ידוע לה על כל מידע, שאינו ידוע לציבור, שעשוי היה לגרום לקפיצה בשווי מניות החברה או מניות חברת הבת של החברה, קמטק בע"מ ביומיים האחרונים והחברה מבקשת להבהיר כי אין כל בסיס לשמועות בדבר הצעת רכש כלשהי מטעם החברה לרכישת מניות חברת הבת."

מיד עם הוצאת הודעת ההכחשה התמתנה העלייה במניית החברה, אך היא עדיין עולה בשיעור חד של 28%:


יש לציין כי ביום שישי נסקו מניות קמטק בוול סטריט ב-39.5% ובמסחר המאוחר המשיכו לטפס בכ-15% נוספים. כל זאת תוך מחזור מסחר ער מאוד של 1.4 מיליון ניירות שהחליפו ידיים לעומת ממוצע של 42 אלף מניות ביום בשלושת החודשים האחרונים.

קמטק עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מערכות בדיקה אופטיות לתעשיות המעגלים המודפסים והמוליכים למחצה. מערכות אלו מזהות פגמים בשלבים השונים של תהליכי הייצור בתעשיית האלקטרוניקה וכך משפרות את תפוקת הייצור.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה