מוטי בן משה: "ההצעה שלנו טובה לאין ערוך מהצעת קבוצת דנקנר"

בראיון לגל"צ אמר איש העסקים שחבר אתמול לאלשטיין "לנו יש מעל ל-100% מהכסף המיועד לביצוע הרכישה בנאמנות בבנקים בישראל לעומת כ-65%- 70% שיש לקבוצת דנקנר"
 |  (2)
מוטי בן משה, צילום: אניה בוכמן
מוטי בן משה, העומד בראש קבוצת אקסטרה הולדינג שהודיע אמש כי הוא חובר לאדוארדו אלשטיין ומשפר את ההצעה לרכישת השליטה בקונצרן אידיבי התראיין הבוקר בגל"צ, ביום בו אמורות להתקיים ההצבעות המוקדמות (שיתכן שיידחו) באסיפות מחזיקי האג"ח על החלופות השונות שעתה נותרו מהן רק שתיים - זו של קבוצת גרנובסקי- דנקנר וזו של הקבוצה המאוחדת החדשה של בן משה אלשטיין. החזית האחידה של בן משה ואלשטיין

לדברי בן משה, "בשבוע האחרון היו אלינו פניות רבות לחבור לקבוצת אלשטיין ולאחר דיונים ארוכים עם אדוארדו הגענו למסקנה שחבירה משותפת זה הדבר הנכון. בחנתי בעבר את האפשרות לחבור לקבוצת גרנובסקי דנקנר, אבל היו לי תהיות רבות ביחס לאופי ההשקעה".

"ההצעה שלנו טובה לאין ערוך מההצעה של קבוצת דנקנר, גם כי לנו יש מעל ל-100% מהכסף המיועד לביצוע הרכישה בנאמנות בבנקים בישראל לעומת כ-65% -70% מהסכום שעליו הצהירו שיש לקבוצת דנקנר גרנובסקי".

(בצחוק) "אני מתנצל שאני לא מוכר יותר בארץ, אבל החברה שבראשה אני עומד, אקסטרה הולדינג היא עתירת הון שפועלת בעיקר בגרמניה. זו חברה בסדר הגודל של חברת החשמל שפועלת עם אפס חוב".

מנגד, טוענים בקבוצת גרנובסקי -דנקנר כנגד התמזגות הקבוצות בן משה ואלשטיין לכדי הצעה אחת כי "עוד בטרם ירידה לנבכי ההצעה, אשר נחזית כעמומה ביותר, נחפזת ובלתי נהירה לחלוטין, עולה כי מדובר בהצעה פסולה מיסודה, הלוקה בחוסר תום לב מוחלט ובניגוד גמור להחלטות בית המשפט".

תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  בן משה אתה לא שם לב לחוסר התאמה בין המילים לספרות? (ל"ת)
  בן משה שוק רמלה לוד 18/11/2013 18:04
  הגב לתגובה זו
  0 1
  סגור
 • 1.
  בן משה בלופר
  מבין עניין 18/11/2013 10:00
  הגב לתגובה זו
  1 1
  בן משה הבטיח הצעה "ערכית" והציע לבסוף הצעה מצחיקה משהו כמו חצי נזיד עדשים. אז עכשיו יש לו הצעה "טובה לאין ערוך" העולה במקצת על הצעת דנקנר ועוד לא ראינו את הכסף.
  סגור