מיהב ללאומי: 4.7 מיליארד ש' מההשתלמות והגמל של האקדמאים - עברו

עד לאחרונה הבנק המתפעל את כספי העמיתים בקופות הגמל של הסתדרות המח"ר, היה בנק יהב והוא הוחלף בלאומי לאחר תהליך בדיקה בין הבנקים. לאומי מוביל את התחום עם תפעול של 100 מיליארד שקל
 | 
הסתדרות המח"ר
הסתדרות האקדמאים המח״ר, בניהולה של לילך כהן, בחרה להעביר את ניהול תפעול קופות הגמל וההשתלמות שברשותה בסך של 4.7 מיליארד שקל לתפעול בקבוצת לאומי. זאת, לאחר שבנק יהב הודיע כבר במאי כי הוא מפסיק את הפעילות בקרנות והקופות בשל חוסר כדאיות כלכלית.

עד לאחרונה הבנק המתפעל את כספי העמיתים בקופות הגמל של הסתדרות המח"ר, היה בנק יהב ולאחרונה נערך תהליך בדיקה בין הבנקים כדי לבחור בנק מתפעל חדש.

חברת לאומי שירותי שוק ההון, הינה הגוף הגדול ביותר בתחום תפעול הגמל וההשתלמות ומנהלת כ-100 מיליארד שקל. לאומי שירותי שוק ההון כפופה לחטיבת שוקי הון בקבוצת לאומי.

הנהלת קופות הגמל של המח"ר, הייתה הגוף הראשון שסיים את הליך הבדיקה ובחר בחברת לאומי שירותי שוק ההון, בבעלות מלאה של קבוצת לאומי, זאת תוך רצון לקדם את טכנולוגיית העברת המידע והשליטה של כל עמית, פיזור מושכל של כספי העמיתים ודמי ניהול נמוכים יותר.

הסתדרות האקדמאים במדעי החברה והרוח (המח"ר), הינה הסתדרות אוטונומית הפועלת במסגרת ההסתדרות הכללית החדשה. הסתדרות המח"ר מאגדת בתוכה עובדים שכירים, בעלי השכלה אקדמית מושלמת במדעי החברה והרוח. ליד הסתדרות המח"ר פועלים קופת הגמל של המחר וקרן ההשתלמות של המחר, אשר מנהלות את כספי החסכונות הפנסיונים של עמיתי המחר.

איתי בן זאב, ראש חטיבת שוקי הון בקבוצת לאומי: "קבוצת לאומי מברכת על הבחירה של הסתדרות המח"ר ומצפה לשיתוף פעולה פורה. לאומי שירותי שוק ההון מתפעלת נכסים עבור הגופים המוסדיים המובילים כאשר לשמחתנו לראשונה ההסתדרות בחרה בנו כמתפעל".

לילך כהן, מנכ"ל קופת הגמל וקרן השתלמות המח"ר: "אנו מודים לבנק יהב על שנים רבות וטובות ושמחים על הצטרפותנו למשפחת לאומי. עמיתי המחר יזכו לתנאים ודמי ניהול טובים יותר מבעבר, טכנולוגיה ושירות מתקדמים וכמובן ביטחון עתידי שחסכונות העמיתים מנוהלים בצורה הטובה והאחראית ביותר, במינ' דמי ניהול והוצאות הנהלה, בדיוק כמו בעבר".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה