בבילון מעריכה: המיזוג עם איירון סורס הישראלית יושלם בקרוב

בבילון מציינת כי שוויה של איירון סורס יהא גבוה מזה של בבילון, ומחזיקי מניותיה יקבלו מניות ורכיב מסוים של מזומן
 |  (1)
אלון כרמלי, צילום: יח"צ
חברת בבילון -2.29% בבילון 140.9 -2.29% בבילון בסיס:144.2 פתיחה:144.2 גבוה:146.9 נמוך:139.1 תמורה:294,689 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מעדכנת היום (ב') בנוגע למשא ומתן שמנהלת למיזוג עם איירון סורס הישראלית. בבילון הודיעה במסגרת שיצא לבורסה כי "הצדדים מתקדמים בשלב המשא ומתן לגיבוש הסכם מחייב ביניהם, בוחנים את מבנה העסקה וכן כי כל אחד מהצדיים החל בהליכי בדיקות נאותות משפטיות וחשבונאיות".

בבילון מציינת כי היה והמיזוג ייצא לפועל, שוויה של איירון סורס לצורך חישוב התמורה שתשלום במיזוג, יהא גבוה משוויה של בבילון. התמורה שתשלם בבילון למחזיקי מניות איירון סורס תהא בעיקרה מניות בבילון אך יכלול גם מרכיב מזומן, שיכלול גם מימון חיצוני שהיקפו ומקורו טרם נקבעו. יחסי המיזוג והיקף המזומן בעסקה ייקבעו על בסיס הערכות שווי שיספוקו על ידי מעריך שווי בלתי תלוי.

בבילון מעריכה כי הצדדים יסכמו את יתר תנאי העסקה בפרק זמן של בין 30 ל-45 ימים. עם השלמת בדיקת הנאותות, קביעת מבנה העסקה הסופי, קבלת הערכות שווי, סיכום התמהיל ויתר פרטי העסקה, תובא העסקה לאישור דירקטוריוני איירון סורס ובבילון וכן לאישור האסיפה הכללית של בבילון.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  WOWWWW, הודעה מצויינת. זמן איסוף. (ל"ת)
  אנונימי 07/10/2013 11:14
  הגב לתגובה זו
  5 0
  סגור