האחים מסתכסכים: אברהם גורביץ' תובע את אחיו מאיר על 4.36 מ' ש'

במסגרת התביעה טוען אברהם גורביץ' כנגד ארזים לקיזוזים מהשכר שלא כדין, לפיצוי בגין היעדר הפרשות לביטוח מנהלים, פידיון חופשה שנתית, דמי הבראה, פיצוי בגין אי מתן רכב, ופיצויי פיטורים
 |  (1)
שטרות שקלים, צילום: Getty images Israel
האחים מסתכסכים: אברהם גורביץ' תבע את אחיו, מאיר גורביץ', שהינו בעל השליטה בחברת ארזים, בסך של 4.359 מיליון שקל. אברהם גורביץ', כיהן עד לסוף שנת 2010 כיועץ ליו"ר החברה (כלומר לאחיו, מאיר גורביץ').

במסגרת התביעה טוען אברהם גורביץ' כנגד ארזים לקיזוזים מהשכר שלא כדין, שכר עבודה, פיצוי בגין היעדר הפרשות לביטוח מנהלים, פידיון חופשה שנתית, דמי הבראה, פיצוי בגין אי מתן רכב, פיצויי פיטורים ופיצוי בגין פיטורים שלא כדין.

התביעה הוגשה כבר באמצע יוני בבית הדין האזורי לעבודה בת"א, אך החברה (שנסחרת ברשימת השימור) מדווחת על כך רק היום לבורסה לאחר שלטענתה רק אתמול נמסר לידיה כתב התביעה.

החברה כתבה בהודעתה לבורסה כי היא "דוחה את הטענות שבכתב התביעה ובכוונתה להגיב עליהן במסגרת ההליך המשפטי בבית הדין לעבודה".

מצבת החובות של חברת ארזים כפי שפורסמה בסוף חודש יוני מעלה כי לחברה חובות למחזיקי האג"ח (לחברה יש 3 סדרות ) בסך של כ-238 מיליון שקל ומדוחות הרבעון השני של השנה עולה כי לחברה גירעון של כ-200 מיליון שקל בהון העצמי. נזכיר כי בשנת 2011 הגיעה החברה להסדר חוב עם מחזיקי האג"ח, למרות התנגדותו של בעל השליטה, מאיר גורביץ'.

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  שיבדקו טוב את הנוכלות
  גורביץ וטציטבר 30/09/2013 13:22
  הגב לתגובה זו
  1 0
  גנב לכולנו את הפנסיה העיקר הכיפה על הראש חמוש בעורך דין נוכל
  סגור