עילוי פיננסי טסה 250%: "מחר נפרסם מצגת של החברה שתוכנה יכנס לשלד"

החברה שאמורה לעבור מחר לרשימת השימור הודיעה היום כי היא "נמצאת במו"מ ראשוני ליציקת תוכן המוערך בשווי של 20 מיליון דולר בתחום המערכות הבלתי מאויישות בטכנולוגיה מתקדמת"
 |  (4)
יציקת תוכן
מניית השלד הבורסאי {עילוי פיננסי} זינקה היום בכ-254% ל-25.2 אגורות תוך שהיא מרכזת מחזור של כמעט 2 מיליון שקלים. הקפיצה בשווי המניה של החברה הציבורית שנחשבת לשלד בורסאי ושבראש הדירקטוריון שלה עומד ידידיה שמעונוב, נובעת מהודעתה לבורסה שפורסמה ביום ה' האחרון לפיה היא "נמצאת במו"מ ראשוני ליציקת תוכן המוערך בשווי של 20 מיליון דולר בתחום המערכות הבלתי מאויישות בטכנולוגיה מתקדמת". זאת לעומת שוויו של השלד עילוי פיננסי שעמד לפני הזינוק הנוכחי על כ-1.1 מיליון שקל בלבד.

"בכוונת החברה הציבורית, לבחון ולקדם פעילות זו כנגד הקצאת מניות. העסקה שתקום עור וגידים רק לאחר האסיפה הכללית, מינוי ודח"צים. החברה הציבורית תעדכן בדיווח מיידי, בכל התפתחות שתיהיה בהקשר זה, ככל שתהיה".

"בעזרת השם, מחר נוציא מצגת"

בשיחה של Bizportal עם ידידיה שמעונוב ואנשיו הם הבהירו כי "המו"מ הוא ראשוני אך הכוונה היא להתקדם מהר מאוד. ברמת העיקרון כבעל שליטה בעילוי פיננסי יכולנו כבר לחתום על חוזה עם החברה שאת תוכנה אנו מאוד מעוניינים להכניס לשלד של עילוי פיננסי, אבל בינתיים לא חתמנו כי זה תלוי באישור הדירקטוריון ובדח"צים".

"בעזרת השם, מחר נוציא מצגת שתבהיר לבעלי המניות על מה מדובר על מנת שנוכל להעביר את אישור העסקה באסיפה הכללית באופן חוקי, עוד לפני שהחברה תוכנס לשימור".

"אני מאמין שלאחר שנציג את תוכן החברה שאותה אנחנו רוצים להכניס לשלד של עילוי ושאני לא יכול להרחיב לגביה, אבל אפשר לומר שהיא פועלת בתחום המל"טים, האסיפה הכללית תאשר את העסקה. אני מאמין שגם בעלי המניות הגדולים בחברה, כמו דרור עצמון (9.34%), ייתנו את ידם למהלך".

תעבור לשימור?

נציין כי על פי החלטת דירקטוריון הבורסה מה-12 בספטמבר, עילוי פיננסי הינה בין החברות שאמורות להיכנס החל ממחר, ה-16 בספטמבר, לרשימת השימור. יום לפני כן דווחה החברה כי היא הגישה בקשה למתן הארכה של 90 יום לעמידתה בכללי השימור.

נזכיר עוד כי רוב חברי הדירקטוריון והדחצים של עילוי פיננסי התפטרו לאחרונה, מה שסיכל את נסיונות בעלי השליטה לקדם את מהלך הכנסת התוכן לחברה במינוף והגדלת שווי השוק של החברה, כמו גם לעמוד בכללי השימור של הבורסה. נכון להודעה האחרונה של החברה, האסיפה הכללית בה אמורים להיות ממונים דירקטורים ודח"צים לחברה הציבורית תערך רק ב-8 באוקטובר 2013.
תגובות לכתבה(4):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  אם מחר לא קורסת 50% אז אני לא מבין מניות
  סוחר נבון 15/09/2013 23:17
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אכלתם אותה מחר קריסה חדה
  סגור
 • שממש לא. (ל"ת)
  אז זהו 16/09/2013 14:44
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 2.
  אם אתם רוצים עילוי אמיתי לכו על אייסקיור מדיקל
  מאיר 15/09/2013 17:12
  הגב לתגובה זו
  4 1
  בשבועיים הקרובים תעלה במאות אחוזים וזאת בעקבות שיווק מאסיבי לאחר שני גיוסים עבור סגירת עסקאות ענק והחדרת המוצר לשווקים הגדולים. אפסייד מטורף וחבל להוסיף כל מילה .
  סגור
 • 1.
  המחזור יותר מכל שווי המניה. עילוי בספקולציה (ל"ת)
  זה בלוף 15/09/2013 16:37
  הגב לתגובה זו
  4 3
  סגור