פעמיים בוסקילה: אספה לאישור העסקת שלמה בוסקילה הבן של אליעזר בוסקילה

חוק החברות דורש אישור מחדש של תנאי העסקתו כסמנכ"ל תפעול ושיווק בחברה - 1.3 מיליון שקל בשנה כולל 1% מהרווח השנתי
 | 
נעליים צבאיות, צילום: Getty images Israel
התיקונים 16 ו-20 לחוק החברות גרמו לכאב ראש לא קטן לבעלי השליטה בחברות הציבוריות. מדי יום, חברה בורסאית אחרת מודיעה על היערכותה בנושא. חברת בריל בנמצאת בשליטת המשפחות בוסקילה ומגנזי זימנה את אספת בעלי המניות שלה ל-17 באוקטובר בכדי לאשר מחדש את תנאי העסקתו של שלמה בוסקילה, בנו של אליעזר בוסקילה, המחזיק ב-33% ממניות בריל.

שלמה בוסקילה מכהן בתפקיד סמנכ"ל תפעול ושיווק בחברה ואשתקד הוא השתכר 1.3 מיליון שקל: שכר בסיס של 75 אלף שקל בחודש ועוד 1% מהרווח השנתי. המענק ינתן לשמעון בוסקילה רק בתנאי שהחברה תגיע לרווח של לפחות 20 מיליון שקל בשנה.

לאור תיקון 16 לחוק החברות מובאים תנאי העסקתו לאישור מחדש עם תוספת חדשה - כעת הוחלט להגביל את המענק השנתי ל-600 אלף שקל. בעלי המניות של החברה יתכנסו כאמור בחודש הבא בכדי לאשר את תנאי העסקו כעסקה עם .

רשות ני"ע: "הסכמים עם בוסקילה, גנזי וקרוביהם לא אושרו כדין"

חברת בריל -2.12% בריל 939.9 -2.12% בריל בסיס:960.3 פתיחה:960.3 גבוה:946 נמוך:937 תמורה:2,914 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , נמצאת בשליטת אליעזר בוסקילה והאחים עופר ומשה גנזי. החברה עוסקת בייצור, ייבוא ושיווק של נעליים, בגדים ואביזרי אופנה, ובהפעלת רשתות חנויות "גלי" ו"סולוג". את המחצית הראשונה של השנה סיימה עם הכנסות של 259 מיליון שקל ורווח נקי של 8 מיליון שקל.

בתחילת החודש נרשם עימות עם רשות ניירות ערך הטוענת כי "מספר הסכמים של החברה עם גנזי, בוסקילה וקרוביהם לא אושרו כדין, עקב אי סיווגם כבעלי עניין אישי בעסקאות של החברה מולם". אגב מנכ"ל החברה הוא יהודה אלבז, חתנו של אליעזר בוסקילה, ועלות העסקתו אשתקד 1.7 מיליון שקל.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה