קנו קצת יותר: הכנסות לאומי כארד מאשראי עלו ב-2.5% ברבעון השני

חברת הבת של בנק לאומי רשמה רווח נקי של 51 מיליון שקל, המנכ"ל, חגי הלר, " תוצאות טובות המשקפות המשך צמיחה"
 | 
חגי הלר, צילום: יח"צ
חברת הבת של בנק לאומי, לאומי כארד, פרסמה הבוקר (ד') את דו"חותיה לרבעון השני. בשורה התחתונה הציגה לאומי כארד של 51 מיליון שקל, גידול של כ-6% בהשוואה ל-48 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח במחצית הראשונה של השנה עמד על 102 מיליון שקל, עלייה של 10% לעומת המחצית המקבילה המקביל אשתקד, בה נרשם רווח של 93 מיליון שקל.

הכנסות החברה הסתכמו בששת החודשים הראשונים של שנת 2013 ב- 483 מיליון שקלים, בהשוואה ל- 469 מיליון שקלים בתקופה המקבילה אשתקד - גידול של כ- 3%. ההכנסות ברבעון השני הסתכמו ב-243 מיליון שקל בהשוואה ל-237 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד - גידול של כ-3%.

ההכנסות ממכירות בכרטיסי אשראי ברבעון עלו ב-2.5% לסך של 204 מיליון שקל לעומת 199 מיליון שקל אשתקד. סה"כ ההכנסות מכרטיסי אשראי הסתכמו במחצית השנה הראשונה ב-404 מיליון שקל לעומת 391 מיליון שקל - עלייה של 3.3%. עדיין לא ניתן להעריך את השפעת הגזרות הכלכליות על הצרכנים ברבעון השני ונראה שההשפעה, אם בכלל, תורגש רק ברבעון הבא.

חגי הלר, מנכ"ל לאומי קארד,"אנו מסכמים את הרבעון השני לשנת 2013 עם תוצאות טובות המשקפות המשך צמיחה וגידול בפעילות הליבה של החברה. תוצאות אלה התאפשרו בזכות פעילות עקבית ממוקדת לקוח - עסקי ופרטי, הבאה לידי ביטוי בהצגת המוצרים החדשניים ביותר, לצד הצעות ערך אטרקטיביות ותחרותיות מתמיד."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה