התכוף: הסכם עם BMC הטורקית בהיקף 60 מ' ש' - אג"ח ד מזנקת 18%

ההסכם מסדיר את הסכסוך המתמשך של התכוף עם BMC שנבע כתוצאה מקשיים תזרימיים של החברה התורכית שהולאמה
 | 
חזי לפיד
חברת ה{תכוף אגח ד} שבבעלות ברנד תעשיות, הודיעה היום (ד'), על סדרת הסכמים עם חברת BMC הטורקית בהיקף כולל של כ-60 מיליון שקל. במסגרת ההסכם תשלם BMC סך כולל של כ- 60 מיליון שקל שישולמו במספר תשלומים שיפרסו עד סוף שנת 2013. הסכום הכולל מורכב מארבעה הסכמים שונים הכוללים בין היתר, תשלומים בגין מתדלקות מטוסים ורכבים ממוגנים. על רקע ההסכם מזנקת ד של החברה ב-18%.

ההסכם מסדיר את הסכסוך המתמשך של התכוף עם BMC שנבע כתוצאה מקשיים תזרימיים של BMC שמנעו ממנה לעמוד בהתחייבויותיה וכתוצאה מהסדר הנושים שהתנהל בהתכוף. הלאמתה שלBMC על ידי ממשלת תורכיה, והתייצבותה של התכוף שנרכשה על ידי ברנד תעשיות סייעו להשלמת המו"מ בין החברות.

גלעד הלוי, יו"ר ברנד תעשיות אמר היום: "ההסכם שנחתם היום הוא תוצאה של הליך ארוך, שצבר תאוצה עם כניסת הממשלה התורכית לתמונה בשבועות האחרונים, שצלח הודות להובלתם של הנהלת התכוף בראשותו של אלון גוטל, מנכ"ל התכוף ושרון מלול, סמנכ"ל הכספים. BMC היא בין הלקוחות הוותיקים של התכוף והסדרת מערכת היחסים חשובה לשתי חברות".

הלוי הוסיף כי, "התכוף הייתה במצב של פשיטת רגל כשנכנסנו להשקעה בה והצלחנו בתקופה קצרה יחסית לבצע מהפך בחברה הן במבנה המאזן והן בצבר ההזמנות. החברה בעלת פוטנציאל משמעותי, הנמצאת במסלול צמיחה".

ברנד תעשיות נרכשה על ידי קרן KCPS פרייווט אקוויטי במהלך 2008 מידי משפחת ברנד. KCPS פריווט אקוויטי מנוהלת על ידי קדמה, קבוצת השקעות בבעלות אורי עינן, גלעד הלוי וגלעד שביט. שותפי קדמה מחזיקים 60% מקרן KCPS. חברת KCPS המנוהלת על-ידי טל קינן מחזיקה ב 40% הנותרים. ברנד פעילה בתחומי המתכת ומחזיקה במספר חברות בנות, ביניהן, חברה התכוף, שמייצרת כלי רכב ייעודיים לשימושים אזרחיים וביטחוניים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה