מכה נוספת לזיסר: מעלות חתכה את דירוג חברת הבת פלאזה סנטרס, תחזית דירוג שלילית

בסוכנות הדירוג הסבירו כי "ללא הגברת קצב המימושים באופן ניכר החברה תתקשה לעמוד בחלויות שלה כבר במהלך 12 החודשים הקרובים"
 |  (2)
פלאזה סנטרס
מכה נוספת למוטי זיסר, בעל השליטה ב אלביט הדמיה +5.42% אלביט הדמיה 157.5 +5.42% אלביט הדמיה בסיס:149.4 פתיחה:149.4 גבוה:158 נמוך:155.4 תמורה:1,908 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: . סוכנות הדירוג מעלות חתכה היום את דירוגה של חברת הבת פלאזה סנטרס N.V. בשל "הרעה נוספת בנזילות". בנוסף, הורידה מעלות את תחזית הדירוג של חברת הנדל"ן, העוסקת בפיתוח של מרכזי קניות במרכז ומזרח אירופה, לשלילית.

סוכנות הדירוג עדכנה היום את דירוגה של פלאזה סנטרס ל-ilB מ-ilBB+, בעיקר בשל "תלות גבוהה במימוש נכסים על מנת לשרת את החלויות הבאות", על פי הדיווח. במעלות מעריכים כי "ללא הגברת קצב המימושים באופן ניכר החברה תתקשה לעמוד בחלויות שלה כבר במהלך 12 החודשים הקרובים".

האנליסטים מוסיפים כי תנאי המאקרו באירופה כיום אינם עוזרים לחברה, ו"עלולים להקטין את התיאבון של המשקיעים בסוג הנכסים שהחברה מחזיקה, ובמיוחד קרקעות במדינות מזרח אירופה". הם מוסיפים כי גם תהליך הסדר החוב שמתנהל באלביט הדמיה, חברת האם של החברה, לא מוסיף לבטחון החברה ועלול להגביל את גמישותה הפיננסית.

תחזית הדירוג לפלאזה סנטרס NV הינה שלילית, לפי מעלות. האנליסטים בסוכנות הדירוג מוסיפים כי ישקלו הורדת דירוג נוספת אם יהיו עיכובים נוספים במימוש הנכסים, או אם תנאי השוק יחמירו ויפגעו בתזרימי המזומנים העתידיים של החברה.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  האם זה ישפיע על מחירי האגח ? (ל"ת)
  אנונימי 23/07/2013 02:25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  עוד פשלה של חברת הדירוג.
  מבין עניין 23/07/2013 00:55
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא מורידים כשצריך וכן מורידים כשלא צריך. יש ים של דוגמאות.
  סגור