שפע ימים (שוב) יוצאת לגיוס הון של 3 מיליון שקל בתנאים מועדפים

סבב הגיוס הקודם הופסק בי"ז בתמוז. מבטיחה לעד 7 ניצעים פרטיים להשקיע את הסכום לתקופה של שנה-שנה וחצי ומבטיחה להקצות מניות נוספות במקרה של הפסד על ההשקעה
 |  (1)
שפע ימים
חברת שפע ימים -1.9% שפע ימים 46.4 -1.9% שפע ימים בסיס:47.3 פתיחה:45.7 גבוה:47.3 נמוך:45.7 תמורה:19,815 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: שמחפשת יהלומים ואבנים טובות בנחל הקישון - בינתיים עסוקה בעיקר בלמצוא את הדרך לכיסם של משקיעים חדשים, תוך שהיא מדללת את הקיימים. החברה, שהפסיקה את הסבב הקודם בשל תחילתה של תקופת בין המצרים, החליטה עם תום התקופה לשוב ולנסות לגייס את ההון הדרוש לה לשם אקספלורציה, תוך שהיא מבטיחה את כספם של המשקיעים.

שפע ימים הודיעה הבוקר (א') כי הדירקטוריון החליט על סבב גיוס הון נוסף במסגרתו תציע החברה, לעד 7 ניצעים שאינם קשורים לחברה או לבעלי השליטה בה, מניות בתמורה לסך כולל שלא יעלה על 3 מיליון שקל. המועד האחרון לגיוס נקבע ב-30 באוגוסט.

החברה מבהירה כי במסגרת סבב גיוס ההון החדש יינתנו למשקיעים תנאים מועדפים וייחודיים, לפיהם החברה תתחייב לכל משקיע את אחת מבין שתי ההתחייבויות הבאות, לפי בחירתו של המשקיע:

האפשרות הראשונה היא כי אם בתום שנה ממועד ההקצאה בפועל יהיו סה"כ שווי החזקותיו של המשקיע במניות החברה בשווי שיפחת מפי 1.5 מהסכום שהוא השקיע בפועל במועד ההקצאה - מתחייבת החבהר להוסיף למשקיע מניות נוספות כך שסך אחזקותיו במניות החברה יהיו שוות ערך בשקלים לסכום שיהיה פי 1.5 מהסכום אותו השקיע המשקיע במועד ההשקעה.

האפשרות השניה היא ממושכת יותר ולפיה אם בתום שנה וחצי (18 חודשים) ממועד ההקצאה יהיה שווי החזקותיו של המשקיע במניות החברה נמוך מפי 2 מהסכום שהשקיע - מתחייבת החברה להוסיף למשקיע מניות נוספות בחברה באופן שסה"כ אחזקותיו במניות שפע ימים יהיו שוות ערך בשקלים לסכום שיהיה כפול מהסכום אותו השקיע המשקיע במועד ההקצאה.

סבב הגיוס הקודם בדרך של הקצאות למשקיעים פרטיים עליו הודיעה לראשונה ב-27 במאי - הופסק בי"ז בתמוז (25 ביוני) באישור הדירקטוריון, היות שביום זה נפתחה תקופת "ימי בין המצרים", אשר בהתאם למסורת היהודית נהוג להימנע בה מלחתום על עסקאות חדשות.

נזכיר כי בעבר גייסה שפע ימים 6 מיליון שקל בהסכמי השקעה במסגרתם הבטיחה של 100%.

החברה מציינת בהודעתה כי גיוס ההון הנוסף נועד לשם מימוש האסטרטגיה של החברה לפעול לביצוע תכנית העבודה של חברת הבת - שפע ימים (א.ט.מ) בע"מ, המרכזת ומבצעת את כל פעילות האקספלורציה של אבנים יקרות בשטחי ההיתרים בהם היא פועלת.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  בהצלחה חברים
  ג'ורג'י 21/07/2013 12:16
  הגב לתגובה זו
  3 0
  הצלחתכם הצלחתנו והצלחת כל עם ישראל
  סגור