רביב: "לא נתמוך במינוי מקורבים לדנקנר שאינו בעל השליטה בפועל"

מנכ"ל מיטב-דש הודיע כי יתנגד בתוקף לאישור תנאי העסקתו המפליגים של נווה בשבוע הבא:"לא מקובל עלינו שחברה תמנה יו"ר זמני מבחוץ"
 |  (3)
אילן רביב, צילום: ישראל הדרי
ההתנגדות הגוברת לתנאי שכרו של יו"ר כלל עסקי ביטוח +2.39% כלל עסקי בי 5,752 +2.39% כלל עסקי ביטוח בסיס:5,618 פתיחה:5,618 גבוה:5,781 נמוך:5,618 תמורה:742,018 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , דני נווה, נמשכת וביתר שאת. היום (ד') הודיע בית ההשקעות מיטב - דש כי הוא יתנגד לתנאי העסקתו של נווה במסגרת ההצבעה שתיערך בשבוע הבא.

תנאי העסקתו המפליגים של נווה שאושרו ע"י דירקטוריון חברת הביטוח זכו לביקורת ציבורית נוקבת, זאת על רקע קשייה הפיננסיים החברה האם אידיבי פיתוח והעברת השליטה הצפויה בכלל . במסגרת תנאי העסקתו, נקבע כי נוסף על תקופת הודעה מוקדמת של 3 חודשים בשכר הוא יקבל גם דמי הסתגלות במשך 6 חודשים זאת היה ויפוטר מהחברה. לפי הערכות, מדובר ב"מצנח זהב" בהיקף של כמיליון שקלים לפחות.

מנכ"ל מיטב-דש, אילן רביב, אמר בתגובה כי "לא נתמוך יותר במינוי מקורבים לנוחי דנקנר, אשר בפועל אינו בעל השליטה בקבוצה. לא מקובל עלינו שחברה שאמורה להימכר בתוך מספר שבועות, תמנה יו"ר קבוע מבחוץ. לכלל ביטוח יש מנכ"ל חזק ולדעתנו מינוי יו"ר זמני מקרב הדירקטורים הקיימים הוא הפתרון הנכון לחברה ולרוכש הפוטנציאלי. הגיע הזמן שכל חברות קבוצת אידיבי יבינו שנפל דבר והעניינים לא יכולים להתנהל כתמול שלשום".

כעת, נווה הודיע כי הוא קשוב לקולות הביקורת הציבורית, והציע כי אם יסיים את כהונתו על רקע מכירת השליטה בכלל ביטוח בשלושת החודשים הקרובים, הוא יהיה זכאי לדמי התגלות של חודש אחד בלבד. אולם, אם הפיטורין יהיו לפני כן הוא יהא זכאי לדמי התגלות של שלושה חודשים, ורק לאחר שנה בתפקיד כיו"ר כלל ביטוח הוא יהיה זכאי למענק הסתגלות של 6 חודשים. הצעתו זו של נווה לא עשתה רושם מיוחד על מיטב- דש, שהודיעו כי יתנגדו בכל תוקף להסכם השכר, בניגוד לחוות הדעת של חברת הייעוץ אנטרופי שדווקא אישרה לאשר השכר המוצע.
תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  רביב צבוע מרוויח בעצמו מליונים ומותח ביקורת על אחרים
  יקי 10/07/2013 22:13
  הגב לתגובה זו
  0 0
  על זה אומרים מי שיש לו חמאה על הראש שלא יעמוד בשמש. או קשוט עצמך לפני שתטיף לאחרים
  סגור
 • 2.
  אני עובר למיטב - ככה צריך לנהוג (ל"ת)
  בעל קופ"ג בכלל 10/07/2013 13:59
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  סוף סוף
  אהרון 10/07/2013 13:24
  הגב לתגובה זו
  2 1
  מי שהוא התעורר רק מה באיחור אחרי שהסוסים לא באורווה
  סגור