גיוון לא עמדה ביעדי המכירות באמריקה וההכנסות ירדו ל-40.6 מ' ד'

החברה נשארת במסלול לעמידה בתחזית השנתית ל-2013 שהופחתה ברבעון הקודם. ברבעון הראשון כשלו המגעים למכירת גיוון והחברה הודיעה כי היא מפסיקה את תהליך המכירה
 | 
חומי שמיר וגלולת המצלמה, צילום: פאול אורלייב, יח"צ
יצרנית גלולות המצלמה למערכת העיכול, {גיוון} אימג'ינג, פירסמה את תוצאות חלשות יחסית לרבעון הראשון כשהציגה ירידה של 2.9% בהכנסותיה שהסתכמו ב-40.6 מיליון דולר, בזמן שבשורה התחתונה דיווחה החברה על הפסד מתואם של 200 אלף דולר שהם סנט אחד למניה לעומת של 200אלף דולר ברבעון המקביל אשתקד.

גם הרבעון הרביעי של שנת 2012 היה חלש יחסית והחברה הנמיכה אז את תחזיותיה לשנת 2013. עתה חוזרת החברה ומודיעה כי החברה נשארת במסלול לעמידה בתחזית השנתית ל- 2013 שנמסרה בהודעה קודמת. כלומר החברה צופה שהכנסותיה לשנת 2013 יהיו בטווח של 205 - 195 מיליון דולר. החברה צופה שהרווח למניה לשנת 2013 על בסיס GAAP יהיה בטווח 0.63 - 0.55 דולר למניה ועל בסיס non-GAAP בטווח של 0.88 - 0.80 דולר למניה.

חומי שמיר, נשיא ומנכ"ל גיוון אימג'ינג אמר: "בעוד שהשגנו הכנסות שיא ברבעון הראשון ב- EMEA ו- APAC, סך ההכנסות היו מתחת לציפיות עקב אי-עמידה ביעדי המכירות ב- Americas. אנחנו מעודדים מסך ההכנסות הגבוה עד כה ברבעון השני ונשארים במסלול לעמידה בתחזית השנתית ל- 2013 שנמסרה בהודעה קודמת. בנוסף אנו מעודדים מהתקדמות הדיונים עם הרשויות הרגולטוריות בארה"ב וביפן בנושא PillCam Colon2."

נזכיר כי באמצע חודש ינואר כשלו המגעים למכירת גיוון והחברה הודיעה כי היא מפסיקה את תהליך המכירה. אולם נוחי דנקנר, בעל השליטה בחברה באמצעות אחזקותיו באלרון המוחזקת על ידי דסק"ש, החליט שלא מוותר והודיע כי ינסה למכור את השליטה בבלוק אחד.


תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה