ברודט על סערת דנקנר: "משוכנע שיתברר שלאומי נקט במדיניות הנכונה"

יו"ר בנק לאומי בראיון לגל"צ: "אנחנו גם מתחשבים וקשובים לרחשי הציבור. אני משוכנע שבסופו של דבר יתברר שבנק לאומי נקט במדיניות הנכונה ביותר למתווה הנכון ביותר להחזרת מרבית כספו"
 |  (6)
דוד ברודט, צילום: בן לם
יו"ר בנק לאומי, דוד ברודט התייחס בראיון לגל"צ לסערה שפרצה על רקע החלטת הבנק למחוק חובות בסך של 150 מיליון שקל לגנדן שבשליטת נוחי דנקנר. סערה זו הביאה אתמול להחלטת הבנק להקפיא את תהליך מחיקת החובות לאיש העסקים נוחי דנקנר, במסגרת הסדר להשבת יתרת החוב, עד שתושלם בדיקת המפקח על הבנקים.

"אנחנו גם מתחשבים וקשובים לרחשי הציבור. לאחר בדיקת המפקח על הבנקים, אני משוכנע שבסופו של דבר יתברר שבנק לאומי נקט במדיניות הנכונה ביותר למתווה הנכון ביותר להחזרת מרבית כספו", אמר ברודט בשיחה עם גלי צה"ל.

הודיע מוקדם יותר אתמול, כי בכוונתו של המפקח על הבנקים לבחון את פרטי ההסדר המתגבש בין בנק לאומי לבין דנקנר, בעקבות הפניות שקיבל משר האוצר, לפיד ויו"ר האופוזיציה, יחימוביץ'.

דוברות בנק לאומי מסרה אתמול דברים ברוח הדברים שאמר היום יו"ר הדירקטוריון בראיון: "המתווה להסדר החוב של חברת גנדן, אשר אושר על ידי הבנק לפני מספר חודשים, מהווה את הפתרון הטוב ביותר להשבת החוב לבנק, אל מול אלטרנטיבות הפעולה האחרות הקיימות. זאת, בראיית הבנק, בעלי המניות והאינטרס הציבורי. כידוע, הבנק אינו יכול להציג לציבור את כלל הנתונים והשיקולים אשר הינחו אותו בגיבוש המתווה להסדר, אשר טרם נחתם. כתוצאה מכך, למרות שהבנק קשוב לרחשי לב הציבור, אין הציבור חשוף לתמונה המלאה".
תגובות לכתבה(6):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  המדיניות הנכונה להפוך את החוב כהלוואה עומדת ומוקפאת ל
  ציון 18/04/2013 13:00
  הגב לתגובה זו
  1 0
  לאורך מיספר שנים ובמידה שהחברה היתחזקה וחזרה לריווחיות יש לידרוש את הפירעון בהדרגה ולפי יכולת החזר אך אין לימחוק חוב ולוותר על החזר היום החברות במצב קשה ויש מצב שמחר החברות יחזרו להרוויח
  סגור
 • ברודט - תבדוק מי אישר לדנקנר את ההלואות בכלל
  ahazofer 18/04/2013 14:55
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ואיזה תשואה הוא הוסיף וכמה מענק קיבלה גליה מאור בגלל זה
  סגור
 • הצעה טובה .לפני שדנקנר ימשוך
  בטח 18/04/2013 14:03
  הגב לתגובה זו
  0 0
  משם עןד כמה מיליונים כדוידנד.
  סגור
 • 2.
  בטח. תלעיטו אותנו בספורי אימה,תקצצו למשקי הבית את
  חי במינוס 18/04/2013 11:58
  הגב לתגובה זו
  1 0
  העמלות באלפית אחוז ותעלו לעצמכם את המשכורת אחרי טיול לחו'ל. לא מאמין לכם.
  סגור
 • 1.
  הוא מפחד
  avi 18/04/2013 11:45
  הגב לתגובה זו
  2 1
  ברור כשמש שהוא מפחד, הנהלת הבנק מפחדת מתוצאות הבדיקה של בנק ישראל, אדון ברודט, היית פקיד זוטר שהפך ליו"ר הדירקטוריון, הנך מדושן עונג ולא רואה ממטר את מחאת הציבור , מושחתים נמאסתם, לפיד שלי ובנט יעשו לכם בית ספר לשחיתות שלכם, מתי אתם חברי דירקטוריון יצאתם נגד פעולות או מנעתם פעולות מהנהלת הבנק כולכם מפחדים.
  סגור
 • איזה חוסר הבנה ובורות
  ufnik 18/04/2013 14:00
  הגב לתגובה זו
  1 0
  מר ברודט היית פקידון זוטר? האחראי לתוכנית הייצוב שבלעדיה היית היום מן הסתם במצב של פועל טורקי או מהגר מכאן כי המדינה היתה פושטת את הרגל. מי שהביא לשגשוג ופריחה של שנים כאן. תתבייש איך אתה מדבר. כל הסיפור הוא פופוליזם נמוך ומטופש.
  סגור