אורמת עלתה 0.2%: תשתתף בפרויקט גיאותרמי גדול באינדונזיה

חברת האנרגיה החלופית מעורבת בתכנון, הפעלת והחזקת תחנת הכוח. אורמת צפויה להכיר בהכנסות מהפרויקט בסך של 254 מיליון דולר
 | 
דיתה ברוניצקי
חברת {אורמת} מזהה פוטנציאל באינדונזיה. אורמת טכנולגיות, חברת הבת, הודיעה היום כי סארולה (Sarulla Operations Ltd (SOL) חתמה על הסכם תפעול משותף וחוזה מכירת אנרגיה עבור הפרויקט הגיאותרמי סארולה, אשר הספקו הצפוי הינו 330 מגה וואט וממוקם בצפון סומטרה שבאינדונזיה.

פרוייקט סארולה הינו הפרויקט הגיאותרמי הגדול ביותר כחוזה יחיד אשר צפוי לנצל את הפוטנציאל המשמעותי אשר קיים במאגרים הגיאותרמיים באינדונזיה. הקמת הפרוייקט תתבצע בשלושה שלבים של 110 מגווט כל אחד ויעשה שימוש הן בקיטור והן במים חמים אשר יופקו מהמאגר הגיאותרמי על מנת להגדיל את יעילות תחנת הכוח.

אורמת טכנולוגיות תכננה את תחנת הכוח ותספק את יחידות הכוח שלה. כמו כן, סארולה, אשר מוחזקת בשרשור ע"י אורמת בשיעור של 12.75%, תפעיל ותחזיק את תחנת הכוח סארולה. כפועל יוצא מהפרויקט, החברה צפויה להכיר בהכנסות של 254 מיליון דולר בגין מכירת ציוד במהלך תקופת ההקמה

אורמת היא חלק מקונסורציום של חברות המשתתפות בפרויקט שכוללות, בין היתר, את החברות Medco ,Itochu ו-Kyushu Electric Power. הקונסורציום החל בבדיקות ועבודות פיתוח ראשוניות באתר. הקמת הפרויקט צפויה להתחיל לאחר שהקונסורציום יגיע לסגירה פיננסית, תהליך אשר צפוי לקחת כשנה. השלב הראשון צפוי להתחיל לפעול ב- 2016. שני השלבים הנותרים צפויים להתחיל במהלך 18 חודשים מהשלב הראשון.

דיתה ברוניצקי, מנכ"לית החברה מסרה בתגובה: "לאחר תהליך ארוך של משא ומתן, הגענו להסכמה בנוגע לשינויים הנדרשים בהסכם התפעול המשותף ובהסכם מכירת האנרגיה על מנת שניתן יהיה לממן את לפרוייקט. עם אנו מאמינים כי הפוטנציאל באינדונזיה, שכבר היום קיים בו ריכוז גבוה של תחנות גיאותרמיות מהגדולים בעולם, משמעותי ואנו מצפים לבחון הזדמנויות נוספות בשוק שאנו מאמינים כי יצמח בשנים הבאות. ברצוני להודות לשותפים השונים על הבעת האמון בטכנולוגיה שלנו."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה