אלעד קנדה מבצעת פדיון מוקדם לאג"ח שלה בהיקף של כ-203 מ' ש'

הפדיון המלא של אגרות החוב מסדרה א' בהיקף כולל של 176.5 מ' ש' ע"נ יבוצע לפי מחיר של כ-1.15 שקל לכל 1 ע.נ אג"ח - גבוה בכ-6.6% ממחיר השוק הנוכחי של האג"ח
 |  (2)
יצחק תשובה, צילום: בוצ'צ'ו
חברת {אלעד קנדה} שבשליטת משפחת תשובה ופועלת בתחום הנדל"ן המניב וייזום למגורים בצפון אמריקה, הודיעה הבוקר (ד') כי היא תבצע פדיון מלא לסדרת א' בהיקף כולל של כ- 176.5 מיליון שקל ע.נ (ובסכום כספי של כ-203.5 מליון ש"ח).

פדיון האג"ח יבוצע ביוזמת החברה, בהתאם לנאמר בתשקיף החברה, על פי נוסחה המשקפת את ההיוון של יתרת התקבולים הצפויה לבעלי איגרות החוב.

על פי נוסחה זו מתקבל, שהפדיון יבוצע לפי מחיר של כ-1.15 שקל לכל 1 ע.נ אג"ח, הגבוה בכ-6.6% ממחיר השוק הנוכחי של האג"ח וגבוה בכ-10% מערך הפארי של האג"ח. יום המסחר האחרון באג"ח החברה נקבע ל-1 במארס 2013 והפדיון יעשה ב-16 במארס 2013.

יצוין, כי שטר הנאמנות של איגרות החוב מסדרה א' מאפשר לאלעד קנדה לבצע פדיון מוקדם בתנאים האמורים בלא צורך באישור של בעלי איגרות החוב.

מהלך הפדיון המוקדם של איגרות החוב בא בהמשך למחיקת מניותיה של אלעד קנדה מהמסחר בבורסה בחודש ינואר האחרון באמצעות מהלך של . במסגרת הצעת הרכש, נרכשו אחזקות הציבור באלעד קנדה (כ-11.3%) תמורת כ-220 מיליון שקל.

אודי ארז, יו"ר אלעד קנדה: " החברה אישר פדיון מוקדם לסדרת האג"ח של החברה, וזאת כהמשך טבעי להשלמת הליך רכישת מניות הציבור בחברה על ידי בעל השליטה והפיכתה לחברה פרטית. מהלך אסטרטגי זה ממחיש את איתנותה הפיננסית של החברה ומהווה נדבך נוסף בתהליך הנועד להבטיח את המשך פיתוחה וצמיחתה של החברה באופן יעיל ועצמאי"

שי ברוורמן, מנכ"ל אלעד קנדה: "לאלעד קנדה עודף משמעותי של מזומנים כתוצאה מהמימושים שביצעה בשנה האחרונה. לאור נזילותה וחוסנה הפיננסי הוחלט על ביצוע הפדיון המוקדם, שיביא בין השאר לשיפור היחסים הפיננסיים של החברה ולחסכון בהוצאות כאשר החברה תחדל להיות חברה מדווחת".
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  איך זה שבזרוע הפרטית המקבילה לדלק נדלן הכל דבש ולנו חרא (ל"ת)
  אביב המבין 27/02/2013 09:52
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  רוס - יא תותח! (ל"ת)
  פרידה קאלו 27/02/2013 07:29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור