המהלך של זיסר נעצר: נדחתה הבקשה לגיבוש הסדר באירופה ישראל

בקשתו של מוטי זיסר הוגשה אתמול לאור חילוקי דעות שהתגלו בין החברה לבנק הפועלים
 | 
מוטי זיסר, צילום: יח"צ
שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב, ורדה אלשיך, דחתה היום (ג') את בקשת בעל השליטה ב אלביט הדמיה 0% אלביט הדמיה 184 0% אלביט הדמיה בסיס:184 פתיחה:184 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , מוטי זיסר, לגבש הסדר חוב באירופה ישראל.

בקשתו של מוטי זיסר הוגשה אתמול לאור חילוקי דעות שהתגלו בין החברה לבנק הפועלים. לפי הערכות בשוק, הבנק מנסה למנוע את ההסדר המתגבש בין קרנות ההשקעה הזרות יורק ו-DK לבין מוטי זיסר בחברה הבת אלביט הדמיה ע"י העמדת מניות השליטה, שהבנק מחזיק בשיעבוד עליהן, לכינוס נכסים.

בהחלטתה כתבה השופטת אלשיך כי לא היה מקום להגיש את הבקשה מכיוון שעדיין לא גובשה טיוטה של הסדר נושים. בנוסף, החברה טוענת כי היא חברה שיכולה לפרוע את חובותיה ושהסדר מול מחזיקי אגרות החוב נועד בעיקרו כי להגדיל את ריווחיות החברה. לסיכום אמרה השופטת כי נראה שאין בבקשה המדוברת מעבר למאבק בין זיסר לבנק הפועלים וכי לא היה מקום להגישה במעמד צד אחד.

נזכיר כי אלביט הדמיה חייבת למחזיקי האג"ח שלה 2 מיליארד שקל. ביום חמישי הורידה סוכנות הדירוג מידרוג את דירוג האשראי של החברה בארבע דרגות מ-B2 ל-Ca, והצטרפה לסוכנות הדירוג S&P מעלות שהורידה ביום רביעי את דירוג החברה ל-D, זאת לאור דחיית תשלומי הקרן והריבית בחודש פברואר בסך של 82 מיליון שקלים לנושיה, בעלי אגרות החוב הקצרות מסדרות א' ו-ב'.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה