דרבן השלימה גיוס של 65 מיליון שקל בהרחבת סדרת אג"ח וכתבי אופציה

במסגרת המכרז הציבורי והמוסדי, נתקבלו ביקושים בהיקף כולל של כ-107 מיליון שקל. המחיר בו גייסה החברה את אגרות החוב משקף תשואה של 3.78%
 | 
אליעזר פישמן, צילום: Bizportal
חברת {דרבן}, בבעלות אליעזר פישמן, השלימה בהצלחה את השלב הציבורי בהרחבת סדרת ח' וכתבי סדרה 15 הניתנים למימוש לאג"ח סדרה ד' של החברה, בהיקף כולל של כ- 65 מיליון שקל.

הגיוס כלל הרחבה של אג"ח סדרה ח', הצמודות למדד במח"מ של 2.14 שנים וכתבי אופציה סדרה 15, במח"מ של 4.25 שנים. גודל הגיוס הצפוי אמור לגדול עד סכום של כ-112 מיליון בהנחת מימוש מלא של האופציות האמורות.

במסגרת המכרז הציבורי והמוסדי, נתקבלו ביקושים בהיקף כולל של כ- 107 מיליון שקל. המחיר בו גייסה החברה את אגרות החוב משקף של כ-3.78%. בחודש האחרון, חברת הדירוג מידרוג אישרה מחדש לחברה דירוג A3 ושינתה את אופק הדירוג מיציב לחיובי זאת לאור התייצבות ביחסים הפיננסיים של החברה.

את ההנפקה הובילה כלל חיתום.

דוד זבידה, מנכ"ל דרבן אמר: "השלמת ההנפקה והצלחתה מעידים על הרוח הגבית שנותן שוק ההון לחברה ולפעילותה. הבעת האמון של המשקיעים באה לידי ביטוי בביקושים הרבים שהתקבלו והגיעו לפי 1.55 מההיצע. אנו ממשיכים בימים אלה בקידום תכנית העבודה שנקבעה ופועלים להשבחת הנכסים הקיימים, תוך איתור אחר השקעות חדשות בעלות פוטנציאל להשבחה והצפת ערך ושיפור מתמיד במדדים הפיננסים של החברה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה