אי.די.בי פתוח נותנת גז: העבירה הצעה רשמית למכירת כלל ביטוח לכור

כור הנה חברת אחזקות הפועלת בתחום האגרוכימים באמצעות החזקה של 40% במכתשים אגן, וחשופה לתחום בנקאות באמצעות החזקה של 2.3% ממניות הבנק השוויצרי קרדיט סוויס
 | 
נוחי דנקנר, צילום: יח"צ
חברת אי.די.בי פתוח הנשלטת בידי {אידיבי אחזקות} של נוחי דנקנר, הודיעה אמש כי העבירה הצעה לטובת בחינת מכירת אחזקות אי.די.בי פתוח בכלל ל{כור}. שווי עסקת המכירה צפוי להיקבע על פי הערכת שווי חיצונית.

אי.די.בי פתוח הסמיך את חברי וועדת הביקורת של החברה על מנת לבחון את פרטי העסקה כגוף בלתי תלוי. בנוסף, עשויה להיבחן אפשרות לפיה יוצעו לרכישה גם חלק מהחזקות הציבור בכלל ביטוח.

כור הנה חברת אחזקות הפועלת בתחום האגרוכימים באמצעות החזקה של 40% במכתשים אגן, וחשופה לתחום בנקאות באמצעות החזקה של 2.3% ממניות הבנק השוויצרי קרדיט סוויס. בהתאם לנתוני חודש נובמבר, נמצאו בקופת כור כ-2.2 מיליארד שקל והיא החברה היחידה בפירמידה בה עדיין יש יתרות נזילות גבוהות.

דובר אי.די.בי התייחס לפרטי ההצעה: "מאחר ומדובר בעסקה בתוך קבוצת אי.די.בי, ינוהל התהליך על ידי ועדות בלתי תלויות ומעריכי שווי חיצוניים, אשר ילוו את המשא ומתן ויפקחו עליו בהוגנות לטובת כל הצדדים ובכללם מחזיקי האג"ח ובעלי המניות בכל החברות הרלוונטיות".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה