לאחר הסופה והצפת הענק: מפעלי נייר חדרה חזרו לפעילות ייצור מלאה

הפעילות במפעל הושבתה לפני כשבוע לאחר שחלקים ניכרים הוצפו. בשלב זה עדיין לא חודשה אספקת הגז הטבעי לאתר החברה וזאת לאור תקלות במערכת הולכת הגז של חברת נתיבי גז
 | 
נייר חדרה, צילום: באדיבות מרכז המבקרים נייר חדרה
לאחר כשבוע שבו הושבתה הפעילות היצרנית במפעלי נייר חדרה +0.45% נייר חדרה 22,570 +0.45% נייר חדרה בסיס:22,470 פתיחה:22,470 גבוה:22,930 נמוך:22,240 תמורה:2,049,712 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: שבשליטת לן בלווטניק, על רקע הצפת ענק שנגרמה כתוצאה מהסופה שפקדה את ישראל, מודיעה הבוקר החברה כי התחדשה פעילות הייצור באתר החברה בחדרה.

החברה הפסיקה את פעילות היצור במפעל ב-9 בינואר לאור הצפתם של חלקים ניכרים באתר זה. הבוקר הודיעה החברה כי הפעילות חודשה באופן הדרגתי ומכונות ייצור הנייר שבו לעבודה. נכון להיום פעילות היצור באתר הינה במתכונת מלאה.

לצורך חידוש הפעילות נקטה החברה בפעילות אינטנסיבית שכללה, בין היתר, טיפול במלאי חומרי הגלם וכן במלאי התוצרת הגמורה, שניזוקו במהלך האירוע, טיפול במכונות ייצור הנייר, צעדי שימור וקשרי לקוחות אל מול שיבושים באספקת מוצרי החברה וכן טיפול באירוע חומרים מסוכנים שהסתיים ללא נזקים מהותיים.

עם זאת, החברה מציינת בהודעתה הבוקר לבורסה, כי בשלב זה עדיין לא חודשה אספקת הגז הטבעי לאתר החברה וזאת לאור תקלות במערכת הולכת הגז של חברת נתיבי גז, ועל כן החברה עושה שימוש בדלקים חלופיים, אשר עלותם גבוהה מעלותו של הגז הטבעי.

בשלב זה החברה בוחנת את הנזקים הנובעים מאירוע ההצפה ונוקטת פעולות שונות על מנת להקטין את הנזק ככל הניתן, לרבות קבלת כיסוי ביטוחי, טיפול בחומרי גלם ובמלאי התוצרת הגמורה שניזוקו. החברה לא ציינה את ההיקף הכספי של הנזקים או את מידת ההשפעה שתיהיה לארוע ההצפה על דוחות החברה.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה