מורידה תחזיות: טופ אימג' צופה מכירות של 31.5 מיליון ד' ב-2012

חברת הטכנולוגיה מייחסת את הורדת התחזית להזמנות שלא הושלמו ולשינויים בשערי החליפין. מנכ"ל החברה אופטימי: "שנת 2013 תהיה שנה חזקה".
 | 
מחקר, צילום: Getty images Israel
חברת {טופ אימג'}, המספקת פתרונות לקליטה, זיהוי ועיבוד דיגיטלי של מידע ממקורות שונים והעברתו למערכות הארגוניות, פירסמה אמש (ב') אזהרת רווח לרבעון הרביעי. החברה צופה שהכנסותיה בשנת 2012 יסתכמו בין 30.9 ל-31.5 מיליון דולר, גידול של 8-10% ביחס לרבעון המקביל בשנת 2011, ורווח תפעולי נון-גאפ של בין 4-4.2 מיליון דולר, גידול של 10-15% ביחס לרבעון המקביל אשתקד.

נציין כי תחזית ההכנסות המעודכנת של החברה נמוכה ב-8% מהרף התחתון שפירסמה טופ אימג' קודם לכן, ונמוכה מתחזית קונצנזוס האנליסטים שצפו הכנסות בסך של 33.48 מיליון דולר. בחברה מסבירים שהורדת תחזית ההכנסות הינה כפועל יוצא מעיכובים בהזמנות שקיבלה החברה וצפויות להיסגר רק ב-2013, ומשינויים בשער החליפין של היורו מול הדולר.

חברת טופ אימג' הינה חברה דואלית הנסחרת גם בבורסת הנאסד"ק (סימול: TISA), ונסחרת בשווי שוק של 39 מיליון דולר. נציין כי מניות החברה השילו 25% מערכם בששת החודשים האחרונים.

ד"ר עידו שכטר , מנכ"ל טופ אימג', הגיב לאזהרת הרווח שפירסמה החברה: "התנאים הכלכליים הנוכחיים גורמים להאטה ביישום וביצוע החלטות והארכת מחזורי מכירות ארגוניות. היצע המוצרים שלנו נותר חזק ותחרותי, ואנו מאמינים כי נעמוד באתגרים הכלכליים שעומדים בפנינו וכי בטווח הארוך יאפשרו לחברה לצמוח".

ד"ר שכטר הוסיף כי "אנו מאמינים כי הסימנים הזהירים של התאוששות כלכלית בארה"ב, יחד עם הפעילות העסקית המוגברת שאנו מבצעים עם שותפים פוטנציאליים, מצביעים על כך שנתרחב כמתוכנן. אנו מצפים לשנה חזקה, ואנו אופטימיים לצמיחה מואצת בשנת 2013".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה