קבוצת נץ רוכשת מאלרואי 35% ממנדלסון תמורת 32 מיליון שקל

עם השלמת העסקה תחזיק קבוצת נץ ב-85% ממנדלסון. לאחר השלמת רכישת המניות יוותרו בידיו של רוני אלרואי כ-15% ממנדלסון
 | 
רוני אלרואי, צילום: יח"צ
כינוס הנכסים של קבוצת קמן שנשלטת על ידי רוני אלרואי, חתנו של יצחק תשובה, מוביל היום לעסקה במסגרתה קבוצת {נץ} רוכשת בתמורה ל-32 מיליון שקל עוד 32.58% ממניות חברת מנדלסון מידיו של רוני אלרואי כשהן נקיות וחופשיות מכל עיקול ושיעבוד.

עם השלמת העסקה תחזיק קבוצת נץ ב-85% ממנדלסון. לאחר השלמת רכישת המניות יוותרו בידיו של רוני אלרואי כ-15% ממנדלסון.

העסקה למכירת מניות מנדלסון תבוצע במקביל לעסקה שיבצע אלרואי במסגרת הליכי כינוס הנכסים של קמן אחזקות (בכפוף לאישור ביהמ"ש המחוזי בת"א) ולפיה ירכוש אלרואי 100% ממניות קמן מים שבבעלות קמן אחזקות, המשועבדות לבנק לאומי ולבנק מזרחי טפחות.

במועד השלמת העסקה תעניק קבוצת נץ לקמן מים הניתנת למימוש במשך 12 חודשים, לרכוש ממנה עד כ-2 מיליון מניות של מנדלסון שמהוות נכון להיום כ-8.5% מהון המניות של החברה, וזאת תוך קבלת מימון מבעלת השליטה לצורך מימוש האופציה.

חברת ההספקה הטכנית לענף הבנייה, מנדלסון אינה נסחרת בבורסה כמניה אלא יש לה סדרה אחת של שנסחרות בבורסה. הנציגה של קבוצת נץ בבורסה היא חברת לוזון נדל"ן +2.57% לוזון נדל"ן 31.9 +2.57% לוזון נדל"ן בסיס:31.1 פתיחה:31.5 גבוה:31.9 נמוך:31.5 תמורה:5,851 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: .

צבי איציק, מנכ"ל קבוצת נץ אמר: "קבוצת נץ מאמינה בפוטנציאל הגלום במנדלסון. לפני כחצי שנה ביצענו את ההשקעה הראשונה שלנו בחברה לאחר שעקבנו אחר פעילות החברה. מדובר בהשקעה אסטרטגית מבחינתנו שאת פירותיה ניתן כבר לראות בתוצאות הרבעון האחרון. כעת, משנקרתה בפנינו ההזדמנות להגדיל את ההשקעה לא היססנו ואנו אף צופים כי בניהול נכון נוכל גם להמשיך ולהשתפר ולהצעיד קדימה את החברה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה