אפי פיתוח במו"מ לרכישת חלק השותף בנדל"ן במוסקבה ב-200-230 מ' ד'

אפי פיתוח נמצאת מו"מ מתקדם לרכישת חלקו של השותף שלה, המחזיק ביחד איתה בזכויות בחברה זרה שהיא בעלת הזכויות בפרויקט נדל"ן במוסקבה
 |  (1)
לב לבייב, צילום: בוצ'צ'ו
אפריקה -0.72% אפריקה 13.7 -0.72% אפריקה בסיס:13.8 פתיחה:13.8 גבוה:14 נמוך:13.4 תמורה:95,060 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: ישראל נמצאת בעיצומה של (חליפין) לאגרות החוב שלה, לכן היא מחוייבת בפרסומם של ארועים שצפויים להשפיע עליה - ובה גם ארועים הקשורים ברכישות או מכירות שמבצעות החברות הבנות.

היום (א') דיווחה אפריקה לבורסה כי החברה הבת אפי פיתוח נמצאת מו"מ מתקדם לרכישת חלקו של השותף שלה, המחזיק ביחד איתה בזכויות בחברה זרה שהיא בעלת הזכויות בפרויקט נדל"ן במוסקבה. אם המו"מ יבשיל צופה החברה כי אפי פיתוח תרכוש את חלקו של השותף בתמורה ל-200-230 מיליון דולר.

החברה מציינת בדיווח כ "בשים לב לכך שאין וודאות בכך שהעסקה תושלם, דוח זה מפורסם מטעמי זהירות בלבד, וזאת לאור פרסומה של הצעת רכש חליפין על ידי החברה למחזיקי אגרות החוב של החברה, שהמועד האחרון לקיבולה קבוע ל-1 בינואר 2013".

ההודעה היום אינה מבהירה על איזה פרויקט מהפרויקטים מהם מעורבת החברה במוסקבה מדובר, או מהם התנאים לפיהם תבוצע הרכישה של חלקו של השותף וכיצד בדעתה לממן את הרכישה.

נזכיר כי לפני כשבועיים הודיעה אפי פיתוח על מכירה של זכויותיה בנכס במוסקבה תמורת 104 מיליון דולר. אם תאושר עסקה זו על ידי רשות ההגבלים של רוסיה, תישאר התמורה ממכירה זו כתזרים חופשי בידיה של אפי פיתוח ויכול להיות שבאמצעות כסף זה היא תוכל לממן חלקית את הרכישה עליה הודיעה החברה היום.

בנוסף, נזכיר את עיסקת מכירת חלק מהחניון התת קרקעי הענק שבקניון האפימול שעליה דווחה החברה לפני קצת מעל לחודש. הרוכש של המקומות בחניון יהיה הבנק הרוסי VTB שישלם בתמורה כ-55 מיליון דולר.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  אפריקה בהצלחה !!!
  לורנס 30/12/2012 11:51
  הגב לתגובה זו
  4 0
  תמשיכי להביא בשורות טובות על עוד התפתחויות חיוביות וצמיחה.
  סגור