נשארת בצרפת: נצבא הודיעה על ביטול העסקה למכירת נכסים מניבים

חברת נצבא הודיעה כי המגעים לגיבוש עסקה למכירת נכסים מניבים בצרפת נכשלו, ותיאלץ לחפש רוכש אחר. מניית החברה לא מתרגשת- יורדת 1.3%.
 | 
עיירה אירופית, צילום: Getty images Israel
חברת {נצבא} הודיעה היום (א') כי העסקה למכירת חמישה נכסים מניבים בצרפת לא תתממש, היות והרוכש לא השלים את חלקו בעסקה. המנייה לא מתרגשת מהדיווח ומשילה 1.3% במחזור של 650 אלף שקל.

במסגרת העסקה הייתה אמורה נצבא, באמצעות חברות בנות, למכור חמישה נכסים מניבים בצרפת תמורת סכום של 64.5 מיליון אירו, אשר מייצרים הכנסה שנתית נטו של 7 מיליון אירו. אחד מהתנאים המתלים שנקבע בין הצדדים הוא שהרוכש יגיע להסכמה עם חברת פראנס טלקום המהווה שוכר עוגן בחלק מהנכסים להארכת תקופת השכירות בנכסים לתקופה של 6 שנים.

ככל הנראה, הרוכש לא הצליח להגיע להסכמה עם חברת פראנס טלקום, וכפועל יוצא העסקה לא יצאה אל הפועל. למרות שהנכסים, כאמור, מייצרים הכנסה שנתית נאה, הרי שהעסקה הייתה צפויה לשפר את נזילותה של נצבא, אשר צפויים לה בשנים הקרובות תשלומי קרן וריבית בסך של 1.38 מיליארד ש"ח.

חברת נצבא, בשליטת חברת ארפורט סיטי -0.27% ארפורט סיטי 4,746 -0.27% ארפורט סיטי בסיס:4,759 פתיחה:4,759 גבוה:4,779 נמוך:4,719 תמורה:1,346,188 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , נמצאת בשנה האחרונה במהלך להקטנת פעילותה בצרפת. לאור ביטול העסקה, נראה כי החברה תיאלץ לחפש רוכש אחר שיגיע להסכמות הדרושות עם פראנס טלקום, זאת על מנת לשפר את נזילות החברה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה