ווייטסמוק מדווחת על רווח נקי של 1.4 מיליון שקל ברבעון השלישי

ההכנסות הסתכמו בכ-12.6 מיליון שקל. איתי מרוז, מנכ"ל ווייטסמוק: "2.5 מיליון משתמשים הורידו את תוכנות החברה יחד עם סרגלי הכלים שלנו"
 | 
דוחות, צילום: Getty images Israe
ווייטסמוק, מפתחת התוכנה המובילה בעולם לדקדוק ואיות באנגלית לכתיבה מושלמת, מדווחת על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי כחלק ממהלך למיזוג פעילות החברה לחברה הציבורית אלדן טק. ווייטסמוק תהפוך לחברת בת של אלדן-טק בבעלותה המלאה (100%). שוויה של ווייטסמוק הוערך על ידי BDO ב-21 מיליוני דולר, לצורך העסקה. סקת המיזוג ותנאיה, כפופים לאישור אסיפת בעלי מניות אלדן-טק.

ההכנסות ברבעון השלישי של 2012 הסתכמו בכ-12.6 מיליון שקל, בהשוואה להכנסות של כ-7.1 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הגידול בהכנסות נבע משיתוף הפעולה האסטרטגי של החברה בתחום השיווק והפרסום באינטרנט עם חברת Conduit, אשר היקפו צמח במהלך הרבעון השלישי של 2012, בעוד שברבעון המקביל אשתקד, שיתוף הפעולה הנ"ל היה בחיתוליו.

הרווח התפעולי ברבעון השלישי של שנת 2012 הסתכם בכ-1.9 מיליון שקל, לעומת הפסד של כ-1.5 שקל ברבעון המקביל אשתקד. בשורה התחתונה רשמה החברה ברבעון השלישי השנה של כ-1.4 מיליון שקל, בהשוואה להפסד נקי של כ-1.7 מיליון שקל ברבעון השלישי של שנת 2011.

תזרימי המזומנים מפעילות שוטפת שנבעו לחברה הסתכמו ברבעון השלישי ל-61 אלפי שקל, בהשוואה לתזרים מזומנים שלילי מפעילות שוטפת של כ-1.366 מיליון שקל ברבעון השלישי בשנת 2011.

איתי מרוז, מנכ"ל ווייטסמוק, הגיב לתוצאות: "בתשעת החודשים הראשונים של 2012 המשכנו להתייעל, לצמצם את כח האדם, לסגור עסקאות מדיה לא כדאיות ולהתמקד בעסקאות רווחיות יותר. אנו מרוצים מהמעבר לרווח נקי ברבעון השני של 2012 ובמיוחד מהגידול ברווח הנקי במהלך הרבעון השלישי של 2012. נכון להיום, מספר המשתמשים אשר הורידו את תוכנות החברה מאתרים, יחד עם סרגלי הכלים שלנו, עומד על כ-2,500,000".

"תזרים המזומנים החיובי שיצרה החברה מפעילות שוטפת בשני הרבעונים האחרונים מעודד אותנו מאוד. ווייטסמוק משקיעה באופן עקבי בפיתוח פתרונות חדשים, ועתידה לשווק מוצר חדש בשנת 2013, שעשוי לתרום להגדלת הכנסות החברה מתחום התוכנה. בכוונת ווייטסמוק להרחיב את רשת המפיצים העולמית שלה ולהמשיך ולהרחיב את פעילותה הקיימת, בין היתר, על ידי שיתופי פעולה נוספים".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה