שת"פ חשוב: סאפיינס תספק פתרונות תוכנה לענקית ביטוח הולנדית

לאחרונה, במסגרת הרחבת פעילותה של החברה, היא נכנסה לראשונה לאוסטרליה שם תתבצע ההטמעה של התוכנה. העסקה הנוכחית בוצעה לאור הטמעות מוצלחות קודמות של התוכנה בחברות הבת שלה
 | 
רוני על דור, צילום: יח"צ
חברת התוכנה סאפיינס, ספקית עולמית של פתרונות תוכנה לחברות , הנסחרת בבורסות ת"א ונאסד"ק (NASDAQ, TASE: SPNS), ומהווה חלק מקבוצת פורמולה מערכות, הודיעה ש-Achmea Insurance Group בחרה בחבילת התוכנה IDIT, לניהול הפעילות העסקית החדשה שלה באוסטרליה.

Achmea היא קבוצת ביטוח גלובאלית, הפועלת באמצעות חברות בנות ב-8 מדינות במרכז ומזרח אירופה. מטה החברה הוא בהולנד, שבה היא נחשבת גם למבטחת הגדולה ביותר. בשנת 2011 הסתכמו הכנסותיה של Achmea מפרמיות בכ-20 מיליארד .

לאחרונה, במסגרת הרחבת פעילותה של Achmea, היא נכנסה לראשונה לאוסטרליה. לצורך תפעול וניהול של עסקי הביטוח שלה בשלוחה החדשה, היא בחרה פעם נוספת בפתרון התוכנה IDIT מבית סאפיינס. העסקה הנוכחית בוצעה לאור הטמעות מוצלחות קודמות של התוכנה בחברות הבת של Achmea בבולגריה וברוסיה. יתר על כן, הודיעה Achmea כי היא רואה ב-IDIT פתרון אסטרטגי אשר בכוונתה להטמיע אותו בכל שלוחותיה בעולם.

טימו ואן וורדן, מנכ"ל Achmea אוסטרליה: "בזכות הפונקציונאליות העשירה של חבילת התוכנה IDIT, בד בבד עם הניסיון הרב של הצוות המקצועי של סאפיינס, אני בטוח שנוכל לעמוד ביעדים האסטרטגיים שהצבנו לעצמנו, במסגרת כניסתנו לשוק האוסטרלי".

רוד גרוסון, מנהל הפרויקט מטעם Achmea העולמית: "גורם ההצלחה החשוב ביותר בפתרון התוכנה IDIT מבית סאפיינס, הוא בתפיסה הכוללת שלו. הטכנולוגיה מותאמת לפעילות גלובלית, ומאפשרת לנו לפתוח בקלות ערוצי הפצה נוספים בעולם, המשמשים למכירת מוצרי הביטוח של החברה".

רוני על-דור, נשיא ומנכ"ל סאפיינס, ציין: "השותפות המוצלחת שלנו עם קבוצת Achmea, היא הוכחה נוספת למיצובה של סאפיינס כשחקנית מובילה בקרב חברות ביטוח גלובאליות הפועלות בכל הסגמנטים. הבחירה בפתרון התוכנה IDIT מעמיקה את אחיזתנו בשוק הביטוח באוסטרליה, ומחזקת את הקשר שלנו עם קבוצת Achmea".

יואל אמיר, מנהל פעילות ביטוח בסאפיינס: "זכייה זו מעמיקה את נוכחותנו בשוק הביטוח באוסטרליה. אנו מחויבים להצלחת השותפות עם Achmea ונשמח לספק להם את הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר שמתאים לאסטרטגיה הגלובלית של הקבוצה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה